Navigation Menu+

W Biedronce 60 produktów przecenionych na stałe!

Opublikowano: 2023-07-10, poniedziałek

Takiej obniżki cen w Biedronce nikt się nie spodziewał. Sieć właśnie zmieniła ceny regularne aż 60 produktów, które od teraz już zawsze będą tańsze. Szczegóły znajdziecie w najnowszej gazetce promocyjnej Biedronki.

Biedronka obniża ceny

Nowe, niższe ceny w Biedronce obowiązują od 10 lipca. Wprowadzone na stałe rabaty wynoszą od kilku do kilkunastu procent, maksymalnie jest to 16%, i obejmują przede wszystkim podstawowe produkty spożywcze: bakalie, ryż, makarony, kasze, mąki i sery. Największą grupę przecenionych artykułów stanowią te należące do marek własnych sieci.

– Kiedy tylko pozwala nam na to sytuacja rynkowa, obniżamy regularne ceny podstawowych produktów. Właśnie rozpoczęły się wakacje, dlatego dbając o portfele naszych klientów poprzez umożliwienie zakupów w jeszcze niższych cenach, chcemy dać im kolejny powód do cieszenia się latem – tłumaczy powody wprowadzonych zmian Grzegorz Pytko, Dyrektor działu zakupów w sieci Biedronka.

Coraz taniej w Biedronce

Dzięki nowej akcji Biedronki, która jest elementem realizowanej od dłuższego czasu kampanii „Do Biedronki idę”, możemy kupić taniej produkty takich marek własnych sieci, jak Światowid, Pastani, Dobrusia, Plony Natury, BakaD’Or, Bonitki i Be Beauty. Dodatkowo obniżka obejmuje także produkty najpopularniejszych producentów, takich jak Delma, Tymbark czy Lech. Więcej informacji na temat akcji znajdziecie na stronie internetowej biedronka.pl oraz w najnowszej gazetce promocyjnej Biedronki.

Informator