Navigation Menu+

Popularne figurki Flockies w Biedronce

Opublikowano: 2023-01-23, poniedziałek

W najbliższych dniach w sklepach Biedronki pojawią się uwielbiane przez dzieci figurki Flockies. Co więcej, dzięki specjalnej ofercie przygotowanej przez sieć, będzie można odebrać je za darmo. Szczegóły znajdziecie w najnowszej gazetce promocyjnej Biedronki (katalog non-food).

Źródło: home.biedronka.pl

Flockies – frajda i zabawa dla dzieci w każdym wieku

Figurki Flockies to prawdziwy hit ostatnich tygodni. Wesołe zabawki przedstawiające różne zwierzęta z miejsca podbiły serca dzieci i cieszą się wielką popularnością. Wielką zaletą Flockies jest ich edukacyjno-rozwojowy charakter. Figurki dostarczają dzieciom wiele frajdy i niezapomnianej zabawy, a jednocześnie uczą i rozwijają. Każda figurka jest przypisana do jednej z czterech kategorii: kultura i sztuka, sport i rozrywka, natura i przygoda oraz uroda i relaks. Cała kolekcja liczy 24 podstawowe figurki i 2 figurki dodatkowe dostępne jedynie w Domku Flockies, który również można kupić w Biedronce.

Źródło: home.biedronka.pl

Do wesołej ekipy Flockies należą: Ara Ashley, Flaming Fiona, Guziec Walter, Jaguar Justine, Kameleon Clark, Koala Kali, Leniwiec Steven, Lew Logan, Łoś Marcus, Motyl Billie, Niedźwiedzica Polarna Paula, Niedźwiedź Andyjski Benjamin, Nietoperz Bobby, Nosorożec Ronald, Orzeł Ethan (dostępny w Domku Flockies), Panda Patricia, Pawian Max, Szympans Charles, Słonica Emma, Tukan Tim, Tygrys Thomas, Wilk William (dostępny w Domku Flockies), Zebra Zori i Żyrafa Gina.

Źródło: home.biedronka.pl

Biedronka rozdaje Flockies za darmo!

Figurki Flockies dostępne są wyłącznie w sklepach sieci Biedronka, cena jeden zabawki wynosi 19,99 zł. W poniedziałek, 23 stycznia startuje jednak specjalna promocja, w ramach której, kupując 2 dowolne zabawki z serii, kolejne dwie odbierzemy za darmo. Warto się jednak pospieszyć, bo zgodnie z informacjami z gazetki promocyjnej Biedronki, promocja potrwa tylko do 25 stycznia. Aby wziąć w niej udział, trzeba posiadać kartę lojalnościową Moja Biedronka.

Źródło: home.biedronka.pl

To jednak nie wszystko. Na stronie internetowej flockies.pl dzieci znajdą specjalną zakładkę Plac Zabaw, a mniej mnóstwo dodatkowej zabawy w postaci kolorowanek, zgadywanek, śmiesznych filmików, quizów i gier.

Informator