Navigation Menu+

Gazetka promocyjna TOPAZ

TOPAZ to polska sieć sklepów spożywczych, działająca w modelu tradycyjnym i franczyzowym. Jej placówki są zlokalizowane w centralnej części Polski oraz w czterech wschodnich województwach. Aktualnie sieć posiada ponad 100 sklepów: 55 własnych (TOPAZ) i 65 franczyzowych (TOPAZ Express), a ponadto dysponuje własnym magazynem centralnym i nowoczesnym Centrum Logistycznym Produktów Świeżych. TOPAZ jest także właścicielem sieci stacji paliw o tej samej nazwie i ciastkarni Natalia i Szymon. 

Klient jest najważniejszy

Pierwszy sklep spod szyldu TOPAZ został uruchomiony w Sokołowie Podlaskim w 1993 roku. Z czasem pojedyncza placówka przekształciła się w nowoczesną sieć sklepów, której bardzo szybki rozwój rozpoczął się w pierwszej dekadzie XXI wieku. 

Nastawienie na klienta i jego potrzeby, podążanie za branżowymi trendami i stałe poszerzanie oferty to czynniki, które pozwoliły osiągnąć pozycję jednego z liderów na rynku polskiego handlu. Rozwój sieci i jej coraz mocniejszą pozycja został wielokrotnie doceniony. Sieć aż pięciokrotnie zajmowała I miejsce w ogólnopolskim konkursie „Market Roku”, a dwukrotnie znalazła się wśród firm odznaczonych laurem „Gepard Biznesu” i „Diamentem Forbesa”. 

Gazetki promocyjne TOPAZ

Z aktualną gazetką promocyjną można zapoznać się a w sklepach oraz na stronie internetowej sieci. W samej gazetce umieszczane są najnowsze promocje i akcje rabatowe, ale też informacje o konkursach organizowanych przez sieć i współpracujących z nią producentów. Gazetka promocyjna TOPAZ jest jednocześnie bardzo czytelna, a przygotowana oferta jest prezentowana z podziałem na kategorie tematyczne. Standardowy katalog ukazuje się w każdy czwartek, osobną gazetkę sieć przygotowuje dla ciastkarni Natalia i Szymon. 

Twoja karta, twoje punkty, twoje pieniądze

Stali klienci sklepów mogą uzyskać dostęp do dodatkowych korzyści, dołączając do programu lojalnościowego Karta Stałego Klienta TOPAZ. Za zakupy z kartą, klienci otrzymują specjalne punkty, które następnie można wymieniać na rabaty. Każde 2 zł wydane w sklepach sieci to 1 punkt lojalnościowy

Uzyskane rabaty można otrzymać przy kasie po wcześniejszym poinformowaniu sprzedawcy. Użytkownicy Karty Stałego Klienta mają możliwość rabatowania dowolnych zakupów. Minimalna kwota rabatu wynosi 5 zł, a maksymalna 50% wartości całej wydanej kwoty.