Navigation Menu+

Euro Loteria z nagrodami za 1 gr w sieci Topaz

Opublikowano: 2024-06-19, środa

Źródło: topaz24.pl

Na niemieckich boiskach w najlepsze trwają piłkarskie mistrzostwa Europy, a w sklepach sieci Topaz równocześnie odbywa się wielka Euro Loteria, w której można wygrać tysiące nagród produktowych. Wszystko, co trzeba zrobić, aby dołączyć do zabawy, to zakupy w wybranej placówce sieci.

Kupuj w Topazie, wygrywaj nagrody

Zasady Euro Loterii w Topaz i Topaz Express są proste niczym podanie do najbliższego partnera z drużyny. Wystarczy zrobić zakupy w wybranym sklepie, wybierając produkty partnerów akcji o wartości minimum 15 zł. Wszystkie artykuły biorące udział w akcji są oznaczone specjalnymi znacznikami, dlatego bez problemu można znaleźć je w sklepach i w gazetce promocyjnej Topaz.

Wygrana w Euro Loterii co 5 minut!

Zgodnie z zapewnieniami sieci, nagrody w Euro Loterii można wygrać średnio co 5 minut, dlatego szansa na sukces jest naprawdę duża. Co więcej, informację o wygranej otrzymuje się od razu po zakupach na niefiskalnym wydruku z kasy.

Wśród nagród przygotowanych przez Topaz i partnerów znalazły się takie produkty, jak piwo Tyskie Gronie (4×500 ml), piwo Warka (4×500 ml), napój Coca-Cola (2 litry) oraz chipsy Crunchips Chakalaka (140 g). Każdą nagrodę można odebrać za symboliczny 1 gr.

Szczegółowe zasady dotyczące konkursu są dostępne w jego regulaminie. Euro Loteria potrwa do 7 lipca.

Informator