Navigation Menu+

Gazetka promocyjna Carrefour Market

Informator


Supermarkety Carrefour Market tak jak sklepy Carrefour Express wchodzą w skład grupy Carrefour. Jest to sieć niedużych, sklepów spożywczych stworzonych głównie z myślą o mieszkańcach miejskich osiedli.

Carrefour Market zawsze blisko Ciebie

Carrefour Market to idealny sklep na codzienne, szybkie zakupy. Głównymi zaletami sieci supermarketów Carrefour Market są polityka niskich cen, duży wybór produktów oraz ich umiejscowienie. Zawsze w pobliżu osiedli czy dużych obiektów mieszkalnych. Mimo swojej niewielkiej powierzchni sklepy Carrefour Market oferują szeroki wybór artykułów spożywczych, przemysłowych, świeżej żywności, owoców i warzyw, chemii gospodarczej oraz kosmetyków. Poza podstawowymi produktami spożywczymi w sklepach znajdziemy również produkty regionalne od lokalnych producentów oraz te produkowane pod marką własną sklepu. Wszystkie artykuły proponowane są w bardzo przystępnych cenach.

Gazetka promocyjna Carrefour Market

Gazetka promocyjna Carrefour Market pojawia się cyklicznie raz w tygodniu, bądź raz na dwa tygodnie. Wśród ofert promocyjnych zawsze znajdziemy ciekawe akcje promocyjne i mnóstwo artykułów spożywczych, sezonowych i świeżej żywności w niskich cenach. Sklepy Carrefour Market proponują również swoim klientom cykliczne akcje promocyjne oraz gazetki tematyczne. Gazetki Carrefour Market i oferty promocyjne można znaleźć i przeglądać na stronie internetowej sieci Carrefour, w aplikacji mobilnej „Mój Carrefour” lub w formie papierowej w każdym sklepie Carrefour Market.

Promocje i programy lojalnościowe

Klienci sklepów Carrefour Market oraz wybranych sklepów Carrefour mogą korzystać także z programu lojalnościowego o nazwie „Rodzinka”. Program polega na gromadzeniu punktów na specjalną kartę, którą otrzymamy w sklepie. Następie punkty automatycznie wymieniane są w kasie na e-kupony o wartości 10 zł każdy. Punkty można także otrzymać w ramach specjalnych akcji promocyjnych lub rabatów za zakup określonych produktów. Informacje o takich akacjach bądź dodatkowych punktach zazwyczaj widnieją w gazetkach Carrefour Market. Sklepy Carrefour Market honorują również „Kartę Seniora”. Dzięki niej wszystkie osoby, które ukończyły 60 lat w każdy wtorek otrzymują 10% rabatu na swoje zakupy.

Oba programy klienci mogą obsługiwać z poziomu aplikacji mobilnej „Mój Carrefour”. W aplikacji poza gazetkami promocyjnymi oraz kartami lojalnościowymi klienci znajdą również kupony rabatowe na wybrane produkty oraz specjalne zniżki na zakupy. W sklepach Carrefour Market klienci posiadający Kartę Dużej Rodziny mogą również skorzystać z rabatu w wysokości 10% na codzienne zakupy. Rabat udzielany jest przy kasie w formie e-kuponu na kolejne zakupy.