Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Carrefour Market

Informator

Supermarkety Carrefour Market wchodzą w skład grupy Carrefour. Jest to sieć niedużych, sklepów spożywczych stworzonych głównie z myślą o mieszkańcach miejskich osiedli.

Mimo swojej niewielkiej powierzchni sklepy Carrefour Market oferują szeroki wybór artykułów spożywczych, przemysłowych, świeżej żywności, owoców i warzyw, chemii gospodarczej oraz kosmetyków. Wszystkie produkty proponowane są w bardzo przystępnych cenach. Gazetki promocyjne sklepów Carrefour Market pojawiają się raz w tygodniu, bądź raz na dwa tygodnie. W ofertach promocyjnych zawsze znajdziemy ciekawe promocje i mnóstwo artykułów w niskich cenach. Sukcesywnie sklepy proponują również swoim klientom interesujące akcje promocyjne, jedną z ostatnich są „Okrągłe ceny”. Gazetki i oferty promocyjne można znaleźć na stronie internetowej sieci lub w formie papierowej w każdym sklepie Carrefour Market.

Klienci sklepów Carrefour Market oraz wybranych sklepów Carrefour mogą korzystać także w programu lojalnościowego o nazwie „Rodzinka” oferowanego przez markę. Program polega na gromadzeniu punktów na specjalną kartę, którą otrzymamy w sklepie. Następie punkty automatycznie wymieniane są w kasie na e-kupony o wartości 10 zł każdy. Punkty przyznawane są za zrobione zakupy. Można je także otrzymać w ramach specjalnych akcji promocyjnych lub rabatów za zakup określonych produktów. Informacje o takich akacjach bądź dodatkowych punktach zazwyczaj widnieją w gazetkach promocyjnych sklepów. Głównymi zaletami sieci supermarketów Carrefour Market są polityka niskich cen oraz ich umiejscowienie, zawsze w pobliżu osiedli czy dużych obiektów mieszkalnych.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij