Navigation Menu+

Carrefour rozdaje bony za zakupy

Opublikowano: 2023-02-01, środa

Carrefour przygotował kolejną niespodziankę dla swoich klientów. W ramach zapoczątkowanej kilka tygodni temu Akcji Antyinflacja sieć rozdaje pieniądze w formie bonów zakupowych. Jakie warunki trzeba spełnić, aby je otrzymać?

Akcja Antyinflacja – kupuj w Carrefour i odbieraj bony

Nowa promocja Carrefour’a jest skierowana do użytkowników aplikacji mobilnej Mój Carrefour i potrwa do końca lutego bieżącego roku. W jej ramach, po pięciokrotnym zrobieniu zakupów za minimum 99 zł i zeskanowaniu wirtualnej karty lojalnościowej, otrzymamy od sieci 50 zł na kolejne zakupy w formie specjalnego e-bonu. Każdy przyznany bon można wykorzystać w placówkach Carrefoura w ciągu 14 dni od daty jego wydania.

Carrefour nie daje się inflacji

Jednocześnie w sklepach Carrefour cały czas obowiązują wcześniejsze promocje uruchomione w ramach promocji Akcja Antyinflacja. Sieć stara się w ten sposób ograniczyć skutki inflacji i pomóc poczynić oszczędności odczuwalne w domowym budżecie. Do dyspozycji klientów Carrefour’a są między innymi tańsze zakupy weekendowe z aplikacją Mój Carrefour i produkty klasy Simple, czyli najtańsze w swojej kategorii. Więcej szczegółów na temat Akcji Antyinflacja można znaleźć na w naszym wcześniejszym artykule i stronie internetowej carrefour.pl

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator