Navigation Menu+

4kidsiaki przytulaki w Carrefourze!

Opublikowano: 2024-05-22, środa

Źródło: carrefour.pl

W Carrefourze trwa nowa akcja promocyjna, w ramach której klienci mogą otrzymać maskotki przedstawiające postaci z najpopularniejszych kreskówek! Wszystko, co trzeba zrobić, aby wziąć w niej udział, to zdobyć wymaganą liczbę naklejek przyznawanych za zakupy w sklepach sieci. Szczegóły znajdziecie poniżej oraz w najnowszej gazetce promocyjnej Carrefoura

Jak zgarnąć przytulaka? 

Na uczestników nowej akcji Carrefoura czekają maskotki z takich bajek, jak Psi Patrol, Wojownicze Żółwie Ninja oraz Biedronka i Czarny Kot w trzech różnych wariantach: 

  • maskotka-kula (cena regularna: 49,99 zł), 
  • maskotka-poduszka (cena regularna: 119,99 zł), 
  • maskotka tradycyjna 24 cm (cena regularna: 79,99 zł). 

Naklejki, które można zbierać w sklepach sieci, uprawniają do odebrania zniżki w wysokości 50% ceny regularnej na zakup wybranej przytulanki. Aby z niej skorzystać, należy zebrać 5 znaczków w specjalnej ulotce lub aplikacji mobilnej Mój Carrefour. Jeden znaczek można otrzymać za każde 20 zł wydane w Carrefourze.

Źródło: carrefour.pl

Dołącz do misji zbierania 4kidsiaków przytulaków!

Misja zbierania przytulaków trwa od 20 maja aż do 14 września, dlatego zdobycie rabatu nie będzie trudne. Więcej informacji na temat akcji można znaleźć w najnowszej gazetce promocyjnej Carrefoura, a regulamin dostępny jest na stronie carrefour.pl.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator