Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Jula

Informator


Jula to szwedzka sieć multimarketów oferująca artykuły dla domu i ogrodu. Głównym obszarem działania sieci są kraje Skandynawii i Polska.

Multitupromocje w Jula

W marketach i gazetkach promocyjnych Jula znajdziemy szeroki wybór artykułów dla domowych majsterkowiczów, jak również profesjonalistów. Są to między innymi narzędzia i maszyny, farby, grunty, artykuły budowlane, elektryka i oświetlenie, sprzęt AGD i RTV, czy akcesoria motoryzacyjne. Poza asortymentem przydatnym w domu, Jula w swoich gazetkach promocyjnych i marketach proponuje również szeroki wybór odzieży roboczej i artykułów BHP. W sklepach znajdziemy również meble, dekoracje i narzędzia ogrodowe. Gazetki promocyjne wydawane są co dwa tygodnie, a katalogi z pełną oferta sklepu dwa razy do roku. Markety posiadają również bardzo szeroki asortyment produktów związanych z wypoczynkiem na świeżym powietrzu. Znajdziemy wszystko na camping, artykuły potrzebne do wędkowania czy żeglowania oraz związane z jazdą na rowerze czy przeróżnymi pasjami majsterkowiczów. Ceny oferowanego asortymentu są bardzo korzystne a jego jakość bardzo wysoka.

Jula Club

Poza gazetkami i katalogami promocyjnymi firma Jula proponuje swoim klientom korzystny program lojalnościowy o nazwie „Jula Club”. Jak w większości takich programów, uczestnictwo jest bezpłatne. Sam program polega na gromadzeniu punktów na wydanej przez firmę karcie. Zgromadzone punkty wymieniane są na bony złotówkowe, którymi płacimy za dokonane zakupy. W programie obowiązuje również specjalna oferta promocyjna, dostępna tylko dla uczestników „Jula Club”.