Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Jula

Informator

Jula

Jula to szwedzka sieć multimarketów oferująca artykuły dla domu i ogrodu. Głównym obszarem działania sieci są kraje Skandynawii i Polska.

Multitupromocje

W marketach i gazetkach promocyjnych Jula znajdziemy szeroki wybór artykułów dla domowych majsterkowiczów, jak również profesjonalistów. Są to między innymi narzędzia i maszyny, farby, grunty, artykuły budowlane, elektryka i oświetlenie, sprzęt AGD i RTV, czy akcesoria motoryzacyjne. Poza asortymentem przydatnym w domu, Jula w swoich gazetkach promocyjnych i marketach proponuje również szeroki wybór odzieży roboczej i artykułów BHP. W sklepach znajdziemy również meble, dekoracje i narzędzia ogrodowe. Gazetki promocyjne wydawane są co dwa tygodnie, a katalogi z pełną oferta sklepu dwa razy do roku. Markety posiadają również bardzo szeroki asortyment produktów związanych z wypoczynkiem na świeżym powietrzu. Znajdziemy wszystko na camping, artykuły potrzebne do wędkowania czy żeglowania oraz związane z jazdą na rowerze czy przeróżnymi pasjami majsterkowiczów. Ceny oferowanego asortymentu są bardzo korzystne a jego jakość bardzo wysoka.

Jula Club

Poza gazetkami i katalogami promocyjnymi firma Jula proponuje swoim klientom korzystny program lojalnościowy o nazwie „Jula Club”. Jak w większości takich programów, uczestnictwo jest bezpłatne. Sam program polega na gromadzeniu punktów na wydanej przez firmę karcie. Zgromadzone punkty wymieniane są na bony złotówkowe, którymi płacimy za dokonane zakupy. W programie obowiązuje również specjalna oferta promocyjna, dostępna tylko dla uczestników „Jula Club”.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij