Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Rossmann

Informator

Rossmann jest jedną z największych sieci drogeryjnych w Europie, w całej Polsce posiada już ponad 700 placówek i co roku otwiera nowe w większych i mniejszych miastach całego kraju.

Gazetka promocyjna Rossmann

Ofertę gazetki Rossmanna podzielić można na artykuły perfumeryjne i drogeryjne. Na asortyment drogerii składa się kilkanaście tysięcy artykułów znanych, renomowanych, światowych i polski marek. W promocji znajdziemy szeroką gamę produktów do makijażu, pielęgnacji, higieny, stylizacji włosów, akcesoriów kosmetycznych, detergentów, perfum, mini produktów czy żywności na dzieci i niemowląt. Drogeria Rossmann oferuje również bogatą kolekcję produktów własnych marek, takich jak na przykład ISANA, Alterra, Lilliputz czy Babydream. Kosmetyki te cechuje świetna cena i dobra jakość. Poza kosmetykami i chemią gospodarczą w gazetce znajdziemy produkty sezonowe takie jak świąteczne dekoracje, odzież sportową, artykuły szkolne czy kolekcje projektantów. Gazetka promocyjna Rossmann wydawana jest zazwyczaj dwa razy w miesiącu.

Rossmann online

Drogeria Rossmann proponuje swoim klientom zakupy internetowe w swojej drogerii online. Znajdziemy w niej wszystkie produkty oferowane w drogeriach stacjonarnych oraz z powodzeniem skorzystamy z promocji publikowanych w gazetce promocyjnej. Wszystkie zamówione kosmetyki odbierzemy w wybranym sklepie Rossmann bez stania w kolejce. Zakupów możemy dokonać także poprzez aplikację mobilną, dzięki której w łatwy sposób skorzystamy z promocji oraz karty lojalnościowej Klubu Rossmann. W serwisie www.rossmann.pl znajdziemy także informacje o wszystkich kosmetycznych premierach oraz przeczytamy wiele ciekawych artykułów dotyczących pielęgnacji urody oraz najnowszych trendów kosmetycznych. Z powodzeniem przeglądniemy magazyn Skarb czy aktualną gazetkę promocyjną.

Programy lojalnościowe

Rossmann prowadzi także ciekawe programy lojalnościowe. Pierwszy dotyczący produktów dla dzieci to Rossnę! Do korzystania z programu potrzebna jest karta, którą odebrać można w każdej drogerii lub zalogować się w aplikacji mobilnej. Z taką kartą zyskamy do 10% rabatu na artykuły dla dzieci i młodych mam. Drugi program nosi nazwę Klub Rossmann. Do korzystania z jego ofert potrzebna jest aplikacja mobilna wyposażona w specjalną kartę z osobistym kodem kreskowym. Uprawnia ona posiadacza do korzystania z wybranych ofert i akcji promocyjnych. Pozwala również na zbieranie punktów za dokonywane zakupy. Każda wydana złotówka w sklepie stacjonarnym lub online to jeden punkt. Z kolei punkty wymieniane są na atrakcyjne rabaty.

Magazyn Skarb

Drogeria wydaje również własną, bezpłatną gazetę Skarb. Klienci znajdą w niej ciekawe porady i artykuły oraz propozycje nowości na rynku kosmetycznym. Pojawiają się w niej także niesamowite wywiady z rodzimymi artystami, aktorkami i aktorami. Magazyn wydawany jest raz w miesiącu. Każdy klient drogerii otrzymuje gazetkę przy płatności za swoje zakupy. Magazyn można również przeglądać online w serwisie internetowym drogerii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij