Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Rossmann

Informator

Rossmann

Rossmann jest jedną z największych sieci drogeryjnych w Europie, w całej Polsce posiada już ponad 700 placówek i co roku otwiera nowe w większych i mniejszych miastach całego kraju.

Promocje w drogerii

Oferta gazetek promocyjnych Rossmanna podzielić można na artykuły perfumeryjne i drogeryjne. Na asortyment drogerii składa się kilkanaście tysięcy artykułów znanych, renomowanych światowych i polski marek jak również bogata kolekcja produktów własnych marek, takich jak na przykład ISANA, Alterra, Lilliputz czy Babydream. Gazetka promocyjna drogerii Rossmann zawsze jest bardzo obszerna, zawiera produkty ze wszystkich działów kosmetycznych i artykuły przemysłowe, w rewelacyjnie atrakcyjnych cenach. Obowiązuje przez około dziesięć dni w miesiącu.

Rossmann online

Dodatkowo drogeria oferuje promocje internetowe na dany dzień, tak zwane okazje dnia, które wyszczególnione są zazwyczaj na ostatniej stronie aktualnej gazetki promocyjnej. Poprzez stronę internetową pobieramy kod rabatowy i udajemy się do najbliższego sklepu, gdzie w promocyjnej cenie nabywamy dany produkt. Rossmann proponuje również swoim klientom specjalną ofertę ONLINE, której gazetkę przeglądać możemy przez Internet i zamawiać produkty do dowolnej drogerii w naszej okolicy.

Programy lojalnościowe

Rossmann prowadzi także ciekawe programy lojalnościowe. Pierwszy dotyczący produktów dla dzieci to Rossnę! Do korzystania z programu potrzebna jest karta, którą odebrać można w każdej drogerii. Z taką kartą zyskamy do 10% rabatu na artykuły dla dzieci i młodych mam. Drugi program nosi nazwę Klub Rossmann. Do korzystania z jego ofert potrzebna jest aplikacja mobilna wyposażona w specjalną kartę z osobistym kodem kreskowym. Uprawnia ona posiadacza do korzystania z wybranych ofert i akcji promocyjnych

Magazyn Skarb

Drogeria wydaje również własną, bezpłatną gazetę Skarb. Klienci znajdą w niej ciekawe porady i artykuły oraz propozycje nowości na rynku kosmetycznym. Pojawiają się w niej także niesamowite wywiady z rodzimymi artystami, aktorkami i aktorami.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij