Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Rossmann

Informator


Rossmann jest jedną z największych sieci drogeryjnych w Europie, w całej Polsce posiada już ponad 700 placówek i co roku otwiera nowe w większych i mniejszych miastach całego kraju.

Gazetka promocyjna Rossmann

Ofertę gazetki Rossmanna podzielić można na artykuły perfumeryjne i drogeryjne. Na asortyment drogerii składa się kilkanaście tysięcy artykułów znanych, renomowanych, światowych i polski marek. W promocji znajdziemy szeroką gamę produktów do makijażu, pielęgnacji, higieny, stylizacji włosów, akcesoriów kosmetycznych, detergentów, perfum, mini produktów czy żywności na dzieci i niemowląt. Drogeria Rossmann oferuje również bogatą kolekcję produktów własnych marek, takich jak na przykład ISANA, Alterra, Lilliputz czy Babydream. Kosmetyki te cechuje świetna cena i dobra jakość. Poza kosmetykami i chemią gospodarczą w gazetce znajdziemy produkty sezonowe takie jak świąteczne dekoracje, odzież sportową, artykuły szkolne czy kolekcje projektantów. Gazetka promocyjna Rossmann wydawana jest zazwyczaj dwa razy w miesiącu.

Rossmann online – gazetka i oferty specjalne

Drogeria Rossmann proponuje swoim klientom zakupy internetowe w swojej drogerii online. Znajdziemy w niej wszystkie produkty oferowane w drogeriach stacjonarnych oraz z powodzeniem skorzystamy z promocji publikowanych w gazetce promocyjnej. Wszystkie zamówione kosmetyki odbierzemy w wybranym sklepie Rossmann bez stania w kolejce. Zakupów możemy dokonać także poprzez aplikację mobilną, dzięki której w łatwy sposób skorzystamy z promocji oraz karty lojalnościowej Klubu Rossmann. W serwisie www.rossmann.pl znajdziemy także informacje o wszystkich kosmetycznych premierach oraz przeczytamy wiele ciekawych artykułów dotyczących pielęgnacji urody oraz najnowszych trendów kosmetycznych. Z powodzeniem przeglądniemy magazyn Skarb czy aktualną gazetkę promocyjną.

Programy lojalnościowe

Rossmann prowadzi także ciekawe programy lojalnościowe. Pierwszy dotyczący produktów dla dzieci to Rossnę! Do korzystania z programu potrzebna jest karta, którą odebrać można w każdej drogerii lub zalogować się w aplikacji mobilnej. Z taką kartą zyskamy do 10% rabatu na artykuły dla dzieci i młodych mam. Drugi program nosi nazwę Klub Rossmann. Do korzystania z jego ofert potrzebna jest aplikacja mobilna wyposażona w specjalną kartę z osobistym kodem kreskowym. Uprawnia ona posiadacza do korzystania z wybranych ofert i akcji promocyjnych. Szczególną popularnością w drogeriach Rossmann cieszą się promocje -55% na kosmetyki do makijażu oraz 2+2 gratis na różnego rodzaju serie kosmetyczne. Karta pozwala również na zbieranie punktów za dokonywane zakupy. Każda wydana złotówka w sklepie stacjonarnym lub online to jeden punkt. Z kolei punkty wymieniane są na atrakcyjne rabaty.

Magazyn Skarb

Drogeria wydaje również własną, bezpłatną gazetę Skarb. Klienci znajdą w niej ciekawe porady i artykuły oraz propozycje nowości na rynku kosmetycznym. Pojawiają się w niej także niesamowite wywiady z rodzimymi artystami, aktorkami i aktorami. Magazyn wydawany jest raz w miesiącu. Każdy klient drogerii otrzymuje gazetkę przy płatności za swoje zakupy. Magazyn można również przeglądać online w serwisie internetowym drogerii.