Navigation Menu+

Postaw na kosmetyki naturalne

Opublikowano: 2017-11-07, wtorek

Kosmetyki naturalne zyskują coraz większą popularność wśród klientek polskich drogerii i aptek. Moda na naturalną pielęgnację związana jest z coraz większą świadomością dobroczynnego wpływu substancji naturalnych na naszą skórę, włosy i paznokcie oraz zdrowie.

Naturalne kosmetyki odznaczają się świetnym składem. To właśnie naturalne substancje w przyjazny sposób pielęgnują i upiększają naszą skórę. Ich receptury są wolne od takich składników jak parafina, silikony, parabeny, oleje mineralne, syntetyczne substancje konserwujące czy SLSy. Natomiast bogate są w cenne, aktywne, naturalne składniki takie jak minerały, oleje, zioła czy organiczne ekstrakty i wyciągi. Warto po nie sięgać gdy zmagamy się różnymi alergiami bądź po prostu chcemy używać kremów, balsamów, peelingów, szamponów stworzonych z organicznych a także ekologicznych składników.

Niestety minusem naturalnej pielęgnacji może stać się jej cena. Z uwagi na fantastyczne składy owych produktów ich ceny są dosyć wysokie. Z pewnością wyższe od cen kosmetyków naszpikowanych niepotrzebnymi komponentami. Cena uzależniona jest także od ich technologii produkcji. Niejednokrotnie naturalne produkty wytwarzane są ręcznie i produkowane w niewielkich pracowniach, co tak jak wykorzystywanie naturalnych składników, wpływa na koszty produkcji kosmetyków.

Festiwal kosmetyków naturalnych

W drogeriach Hebe trwa właśnie festiwal kosmetyków naturalnych. Taka promocja to gratka dla fanów naturalnej pielęgnacji. W ofercie sklepu znajdziemy prawie 500 naturalnych produktów do twarzy, ciała i włosów w super niskich cenach. Zaopatrzyć można się w kosmetyki między innymi takich marek jak Orientana, Cosnature, Vianek, Yope, Ava, Organic Shop, Natura Siberica, White Agafia, Biolaven a także Nacomi. Festiwal portwa do 15 listopada 2017 roku.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator