Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci BonPrix

Bonprix to międzynarodowa, wysyłkowa marka odzieżowa świadcząca swoje usługi na terenie Europy. Jest jedną z dziesięciu największych firm wysyłkowych w Niemczech, a na całym świecie posiada ponad trzydzieści milionów klientów.

Asortyment Bonprix

Hasłem przewodnim firmy są słowa „Bonprix – it’s me” co podkreśla to, że marka oferuje ubrania dla  każdego. W asortymencie znajdziemy odzież dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Ponadto w ofercie nie mogło zabraknąć szerokiego wyboru dodatków, bielizny, obuwia oraz wszelkiego rodzaju akcesoriów. Wszystkie oferowane kolekcje wyśmienicie nadążają za światowymi, modowymi trendami.  Świetnie je naśladują i przenoszą do szaf swoich klientów. Dodatkowo oferta odzieży uzupełniona jest o tekstylia, akcesoria i dekoracje domowe. Z Bonprix łatwo dobierzemy idealne dodatki do salonu, kuchni czy łazienki. W swoim wachlarzu produktów marka oferuje również praktyczne akcesoria ułatwiające utrzymanie domowego ładu i porządku.

Katalogi i gazetki promocyjne Bonprix

Pierwszym kanałem dystrybucji marki był katalog oraz gazetka promocyjna Bonprix. Przez wiele lat był to główny kanał poprzez który marka docierała do klientów oraz rozpowszechniała informacje o swojej działalności. Wraz ze wzrostem popularności Internetu marka skupiła się na handlu elektronicznym. Już 1997 roku otworzyła swój serwis internetowy. Obecnie zakupy z łatwością zrobimy w sklepie internetowym marki, który generuje ponad 50% wszystkich zamówień oraz oferuje prawie trzydzieści tysięcy produktów.  W serwisie znajdziemy także wszystkie obowiązujące katalogi i gazetki, które w dalszym ciągu wydawane są w formie papierowej i drogą pocztową rozpowszechniane wśród klientów.

Wyjątkowa marka

Na wyjątkowość marki Bonprix niewątpliwie wpływa jej ogólnodostępność jak również przystępny sposób robienia zakupów. Bez wątpienia główną zaletą marki jest możliwość ubrania całej rodziny w jednym miejscu. Zamawiając produkty prze Internet mamy możliwość spokojnego zmierzenia ubrań w komfortowych, domowych warunkach oraz zwrócenia tych, które nie przypadną nam do gustu. Kolejną charakterystyczną cechą jest bardzo szeroka tabela rozmiarów oferowanych ubrań, co sprawia, że wszystkie kobiety, niezależnie od rozmiaru czy typu sylwetki, z łatwością znajdą coś dla siebie. W wyborze najlepiej dopasowanego rozmiaru niewątpliwie pomocne są również opinie innych klientek, które zamieszczane są w recenzjach poszczególnych produktów. Z Bonprix bez trudu  skomponujemy swoją garderobę nie wydając przy tym majątku.