Navigation Menu+

Gazetka promocyjna Pepco

Informator


Dyskonty Pepco to europejska sieć sklepów oferująca w swoim asortymencie odzież dla dzieci i dorosłych oraz wszelkie artykuły dekoracyjne i przydatne w domu. Na terenie Polski funkcjonuje już prawie 800 sklepów Pepco.

Świetna jakość, niska cena!

Poprzez bardzo niskie ceny sieć Pepco docelowo pragnie stać się najbardziej znaną i najtańszą siecią sklepów odzieżowo – przemysłowych w Polsce. Serca swoich klientów pragną podbić hasłem: „Więcej za mniej…codziennie” oraz świetną jakością oferowanych artykułów. Asortyment sklepów to przede wszystkim odzież przeznaczona dla wszystkich grup wiekowych, biżuteria, akcesoria do włosów, bielizna oraz artykuły przydatne w każdym gospodarstwie domowym, jak na przykład zastawa stołowa, akcesoria do sprzątania, dekoracje dla domu, walizki czy zabawki dla dzieci.

Gazetka promocyjna Pepco

Gazetka Pepco proponuje swoim klientom niedrogą odzież oraz artykuły przemysłowe. Promocje obejmują całą gamę produktów dla dorosłych, dzieci i młodzieży oraz artykuły gospodarstwa domowego i aranżacji wnętrz. Oprócz standardowych promocji, sklepy Pepco oferują także atrakcyjne akcje sezonowe oraz super wyprzedaże, które zapowiadane są w gazetkach promocyjnych sieci. Gazetka promocyjna Pepco pojawia się zazwyczaj dwa razy w miesiącu. Znajdziemy w niej najnowsze elementy kolekcji oraz okazyjne, limitowane promocje na wybrane artykuły dekoracyjne, odzieżowe oraz dodatki. W gazetkach promocyjnych Pepco najlepsze promocje oznaczone są jako Super Hity oraz Hity Cenowe i to właśnie te produkty najszybciej znikają ze sklepowych półek. Pepco oferuje również swoim klientom promocje specjalne, sezonowe wyprzedaże oraz katalogi tematyczne. Z uwagi na ogromne grono miłośników Pepco warto być na bieżąco ze wszystkimi ofertami i przeglądać gazetki promocyjne Pepco ponieważ modne, dobrej jakości produkty w bardzo atrakcyjnych cenach niestety szybko znikają ze sklepów.

Pepco inspiruje

Sieć sklepów Pepco posiada również serwis www.inspiracje.pepco.pl, gdzie publikuje ciekawe artykuły dotyczące wystroju wnętrz, modowych trendów czy pomysłów na prezenty. W serwisie znajdziemy także mnóstwo porad oraz sposobów na niedrogie aranżacje zgodne z panującymi aktualnie trendami. W zakładce PEPCOmania możemy przejrzeć zdjęcia miłośników sklepu Pepco i podpatrzyć pomysły na wykorzystanie zakupionych produktów.

Aplikacja Pepco – wszystko w jednym miejscu

Najnowsza gazetka promocyjna Pepco, dostęp do mapy sklepów oraz galeria inspiracji – to wszystko znajdziecie w nowej aplikacji Pepco. Dodatkowo co tydzień do wygrania bony na zakupy w zamian za dodawanie zdjęć z wykorzystaniem produktów zakupionych w sklepach Pepco.

Social media Pepco

Oczywiście marka Pepco posiada swoją stronę internetową www.pepco.pl dzięki której zlokalizujecie wszystkie sklepy Pepco, zobaczycie najnowsze kolekcje odzieżowe oraz zapoznacie się z asortymentem sklepu. Poprzez stronę przejrzycie także gazetkę promocyjną Pepco oraz katalogi tematyczne. Pepco prężnie rozwija również swoje social media takie jak Instagram czy Facebook. Dołączając do grona obserwatorów Pepco zawsze będziecie na bieżąco z aktualnymi promocjami, wyprzedażami oraz nowościami. Będziecie mogli skorzystać z pomysłów na proste, domowe DIY oraz pochwalić się swoimi zakupowymi zdobyczami i zainspirować innych użytkowników i fanów marki Pepco.