Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Dino

Dino to jedna z najszybciej rozwijających się polskich sieci sklepów spożywoczo–przemysłowych. Markety zlokalizowane są głównie na terenie województw: mazowieckiego, wielkopolskiego, śląskiego, świętokrzyskiego, małopolskiego, łódzkiego, opolskiego, lubuskiego, dolnośląskiego, kujawsko-pomorkiego, zachodniopomorskiego oraz pomorskiego.

Dino – „najbliżej Ciebie”

Sklepy Dino ulokowane są w małych oraz średnich miastach Polski. Dewizą marketów zostało hasło „najbliżej Ciebie”. Sugerować ma ono łatwą dostępność sklepów jak również przyjazne podejście do klienta oraz wysoki komfort robienia łatwych i szybkich zakupów. Ogromną zaletą sklepów jest wysoka jakość oferowanych produktów oraz ich szeroka gama. Wśród asortymentu sklepów znajdziemy nie tylko produkty znanych marek, ale również rodzimych producentów.

Gazetka promocyjna Dino

Gazetka promocyjna Dino pojawia się raz w tygodniu. Znajdziemy w niej przede wszystkim artykuły tak zwanej pierwszej potrzeby czyli świeże warzywa i owoce, pieczywo prosto z pieca czy sery i wędliny. Każdy market Dino oferuje ponad pięć tysięcy różnych produktów. W tym świeże mięsa i więdliny pochodzące z własnej dystrybucji (Zakłady Mięsne Agro – Rydzyna). Oprócz artykułów podstawowych, potrzebnych w każdym gospodarstwie domowym, gazetka promocyjna Dino zawiera także artykuły biurowe i szkolne, akcesoria kuchenne, kwiaty oraz kosmetyki i chemię gospodarczą. Ponadto poza gazetką promocyjną w marketach Dino warto szukać produktów oznaczonych znakiem „Super Ceny”. Jednak warto pamiętać, że oferta produktów objętych promocją „Super Cena” zmienia się co tydzień i obowiązuje tylko w wyznaczone dni.

Dodatkowe usługi

Wśród usług dodatkowych markety Dino oferują między innymi sprzedaż oraz realizację bonów towarowych. Robiąc zakupy z powodzeniem doładujemy telefon czy skorzystamy z usługi Cash Back, która umożliwia wypłacenie gotówki podczas płacenia za zakupy kartą Maestro lub Visa. W sklepach kupimy również karty Pay Safe Card, które pozwalają na bezpieczne płatności internetowe.

Fundacja Dino Najbliżej Ciebie

Fundacja Dino działa na zasadach wolontariatu udzielając pomocy wszystkim potrzebującym, a zwłaszcza osobom chorym oraz dzieciom. Jest organizacją pożytku publicznego co oznacza, że każdy kto tylko zechce może oddać swój jeden procent podatku na rzecz podopiecznych fundacji. Więcej informacji na temat fundacji znaleźć można na stronie internetowej www.marketdino.pl