Navigation Menu+

Gazetka promocyjna Biedronka

Informator


Markety Biedronka stanowią największą sieć sklepów detalicznych w Polsce. Na terenie kraju istnieje ponad 800 lokalizacji, w których powstało już prawie 2200 sklepów z logiem popularnej, czerwonej siedmiokropki. Marka ta jest jedną z najbardziej popularnych i wielokrotnie nagradzanych polskich marek.

Niskie ceny i świetna jakość

Świetną reputację Biedronka zaskarbiła sobie proponując swoim klientom super niskie ceny połączone z wysoką jakością oferowanych produktów. Firma stara się również sukcesywnie powiększać swoją ofertę produktów spożywczych, artykułów kosmetycznych i przemysłowych oraz świeżej żywności. Często nawiązuje  współprace z różnorodnymi polskimi i zagranicznymi markami. Wprowadza ich produkty do swojej oferty stałej bądź promocyjnej, jak zawsze w niesamowicie atrakcyjnych cenach. Na bieżąco tworzone są gazetki promocyjne, jak również akcje tematyczne proponujące liczne produkty w promocyjnych cenach.

Gazetka promocyjna Biedronka

Sklepy Biedronka oferują swoim klientom dwa rodzaje gazetek promocyjnych. Pierwsza z nich ukazuje promocje artykułów spożywczych i przemysłowych obowiązujące w danym tygodniu. Natomiast druga gazetka Biedronki to „Okazje tygodnia”, na łamach której prezentowane są takie produkty jak: akcesoria domowe, odzież i dodatki, tekstylia, zabawki, sprzęty domowe, artykuły dekoracyjne, biurowe oraz drobne AGD i RTV. Dodatkowo słynna siedmiokropka dba również o rozwój kulturalny swoich klientów podsuwając im ciekawą ofertę książek czy winyli. W gazetkach promocyjnych Biedronki  z ofertą książkową znajdziemy między innymi: różnorakie poradniki, książeczki dla dzieci, słowniki, książki edukacyjne, powieści czy ostatnie bestsellery. Warto także wspomnieć, że w Biedronce znajdziemy mnóstwo produktów marek własnych sklepu, które produkowane są przez uznanych na całym świecie producentów żywności oraz chemii gospodarczej. Gazetka promocyjna Biedronka przepełniona jest tego rodzaju produktami, które w parze ze świetną jakością niosą znakomicie niską cenę. Warto zapoznać się z listą takich produktów, by być świadomym klientem oraz nie przepłacać za swoje zakupy.

„Moja Biedronka” – gazetka i specjalne oferty

Program lojalnościowy „Moja Biedronka” oferuje klientom Biedronki wiele udogodnień oraz specjalnych profitów. Dzięki karcie „Moja Biedronka” klienci mogą kupować wskazane produkty w jeszcze niższych cenach niż zazwyczaj oraz uczestniczyć w specjalnych zbiórkach i akcjach przygotowywanych przez sklep. Rejestrując kartę „Moja Biedronka” klienci na bieżąco informowani są, poprzez sms-y, o aktualnych rabatach oraz promocjach. Gazetka promocyjna Biedronka zawsze zawiera ofertę promocyjną skierowaną wyłącznie do posiadaczy karty.

Biedronka w mediach

Biedronka prężnie rozwija także swoje social media. Marka posiada między innymi swój fan page na portalu Facebook oraz kanał Youtube. Z obu źródeł dowiemy się o najnowszych akcjach promocyjnych i rabatach. Zatem warto je śledzić by być na bieżąco ze wszystkimi ofertami. Biedronka posiada także aplikację mobilną. Klienci znajdą w niej inspirujące przepisy kulinarne na smaczne potrawy z wykorzystaniem produktów oferowanych w sklepach Biedronka. Z powodzeniem stworzą w niej także własną listę zakupów. Aplikacja pozwala również przeglądać najnowsze gazetki promocyjne Biedronki, zlokalizować najbliższe sklepy oraz sprawdzić godziny ich otwarcia.