Navigation Menu+

Kody zniżkowe do Biedronki w… skrzynkach pocztowych!

Opublikowano: 2023-01-20, piątek

Biedronka postanowiło wypróbować sprawdzone rozwiązania marketingowe, zapraszając potencjalnych klientów na zakupy poprzez… skrzynki pocztowe! Sieć wrzuca do nich specjalne ulotki z kodami zniżkowymi na najpopularniejsze produkty i dotychczas dotarła w ten sposób do prawie 9 milionów polskich gospodarstw!

Tanie zakupy w Biedronce

Akcja skrzynkowa to kolejna część kampanii „Do Biedronki idę”, która jest aktualnie wszechobecna w telewizji i Internecie. Sieć chce w ten sposób pokazać, że jest blisko swoich klientów – w końcu dociera do ich domów – a jednocześnie ma dużo do zaoferowania. Specjalne kupony zniżkowe, które są dołączone do ulotek, można zrealizować w sklepach stacjonarnych Biedronki od 26 stycznia do 8 lutego. Niektóre z nich są jednak ważne tylko w konkretne dni, a dokładna data jest umieszona na kuponie.

Kody rabatowe w Biedronce!

Jakie produkty kupimy taniej w ramach najnowszej promocji Biedronki? Kupony zniżkowe obejmują takie pozycje jak: mleko UHT 3,2% Mleczna Dolina (2,49 zł/1 l), ręcznik kuchenny Mega Sweep Queen (8,99 zł), banany (3,49 zł/kg z limitem 1 kg na paragon) i jajka z chowu ściółkowego w rozmiarze L (5,99 zł/10 szt.). Dodatkowo wśród kuponów można znaleźć promocje – niespodzianki, z których skorzystamy, kupując wskazany produkt i odbijając przy kasie kartę lojalnościową Moja Biedronka. Po wszystkim wraz z paragonem otrzymamy voucher zniżkowy na zakup kolejnego produktu.

Wszystkie szczegóły akcji oraz kampanii „Do Biedronki idę” są dostępne na stronie internetowej biedronka.pl.

Informator