Navigation Menu+

Biedronka zmieniła aplikację mobilną

Opublikowano: 2024-01-25, czwartek

Źródło: media.biedronka.pl

Aplikacja mobilna Biedronki została poddana liftingowi i szeregowi zmian, które mają jeszcze bardziej ją uatrakcyjnić. Apka stała się się przede wszystkim kolorowa i kontrastowa, dzięki nowym elementom graficznym, a także została wyposażone w nowe funkcje, przydatne podczas zakupów. Jednocześnie narzędzie od strony technicznej wciąż jest mocno niedopracowane, co budzi wielką frustrację klientów. Jak zatem (nie)działa nowa aplikacja mobilna Biedronki?

Lista zakupów i nowy shakeomat w apce Biedronki

Z konsumenckiego punktu widzenia najważniejsze zmiany w aplikacji mobilnej Biedronki dotyczą jej nowych funkcji. Lista w tym przypadku nie jest długa, ale wdrożone rozwiązania na pewno będą bardzo przydatne.

Najważniejsza nowość to możliwość skomponowania własnej listy zakupów z pomocą apki, która podpowiada, jakie pozycje z asortymentu sklepu można do niej dopisać. Kolejny dodatek to możliwość wyboru trybu wyświetlania, a wśród dostępnych wariantów znajdziemy jasny, ciemny lub zgodny z ustawieniami telefonu. Wprowadzone uaktualnienia graficzne zmieniły z kolei wygląd popularnego shakeomatu, stare czcionki podmieniono na nowe, a także dodano kilka mniej znaczących szczegółów, jak logotypy Biedronki czy instrukcja uruchamiania skanera cen.

Problemy techniczne z aplikacją Biedronki

Na nieszczęście Biedronki i przede wszystkim jej klientów nowa wersja aplikacji od strony technicznej nie działa tak, jak powinna. Użytkownicy wręcz prześcigają się w dodawaniu negatywnych komentarzy, a największe pretensje dotyczą problemów z logowaniem. I rzeczywiście, wejście na własnie konto w apce Biedronki bardzo często bywa utrudnione, a logowanie trzeba powtarzać nawet kilka razy. I to bez pewności, że w końcu uda się je przeprowadzić skutecznie.

Niezadowolenie klientów, którzy, mówią wprost, że po aktualizacji tracą dostęp do zniżek i rabatów, zdaje się wciąż rosnąć, choć aplikacja Biedronki z każdym dniem bez wątpienia przyspiesza. Dlatego, nawet jeśli aktualnie zmagacie się z problemami z dostępem, warto dać jej jeszcze jedną szansę.

Informator