Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci POLOmarket

POLOmarket to sieć sklepów z branży spożywczej, która na rynku działa od 1997 roku i jako jedna z niewielu posiada wyłącznie polski kapitał. Obecnie na terenie całego kraju ma prawie 300 sklepów, w których zatrudnia ponad siedem tysięcy pracowników.

Wzajemny szacunek w POLOmarket

W swojej codziennej działalności sieć POLOmarket kieruje się określonymi zasadami i wartościami etycznymi. Dotyczą one sfery kontaktów zarówno z partnerami biznesowymi i dostawcami, jak i z klientami oraz władzami lokalnymi i lokalną społecznością. Sieć spory nacisk kładzie także na ochronę środowiska, a podstawą działalności i nawiązywanych relacji jest wzajemny szacunek na wszystkich szczeblach.

Dlaczego POLOmarket?

Robienie zakupów w sklepach POLOmarket jest szybkie i przyjemne z kilku powodów. Sieć dzięki codziennym dostawom, za które odpowiadają głównie polscy rolnicy i hodowcy, gwarantuje stały dostęp do świeżych warzyw i owoców. Zachęcająco wygląda też wypiekane na miejscu pieczywo oraz tradycyjna obsługowa lada mięsna, za którą można kupić zawsze świeże wędliny i mięso. Ponadto sklepy POLOmarket wyróżnia przestronność oraz przejrzyste ustawienie towaru na półkach.

Gazetka promocyjna POLOmarket

Gazetka promocyjna POLOmarket jest dostępna w sklepach stacjonarnych oraz w internecie. W sieci można przeglądać nie tylko aktualne wydanie, ale też gazetki archiwalne, co pozwala na porównania i szczegółową analizę przygotowywanych promocji. Sieć dwa razy w tygodniu – w poniedziałek i w czwartek – wypuszcza okazjonalne gazetki promocyjne, w których oferuje klientom jeszcze więcej produktów w niskich cenach. Ponadto sieć zachęca swoich klientów, aby ci zapisali się do newslettera. W ten sposób uzyskają łatwy dostęp do najnowszej gazetki promocyjnej POLOmarket, która co tydzień będzie spływać na skrzynkę pocztową, a dodatkowo otrzymają książkę kucharską.

Gotuj i oszczędzaj z POLOmarket

POLOmarket posiada atrakcyjną i mocno nastawioną na klientów stronę internetową. Możemy tam znaleźć m.in. zakładkę Przepisy, w której znajdziemy mnóstwo kulinarnych inspiracji. Za pośrednictwem strony możemy złożyć też wniosek o POLOkartę, która pozwoli nam przystąpić do programu lojalnościowego. Dzięki karcie za zakupy w POLOmarket będziemy dostawać specjalne punkty, które później wymienimy na atrakcyjne nagrody. Na stronie internetowej znajdziemy również odnośniki przekierowujące na konta sieci w mediach społecznościowych (Facebook i Youtube). W sklepach POLOmarket klienci mają także niepowtarzalną możliwość doładowania liczników energetycznych. To kolejna usługa polskiej sieci sklepów, dzięki której można zaoszczędzić i czas, i pieniądze.