Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci POLOmarket

POLOmarket to sieć sklepów z branży spożywczej, która na rynku działa od 1997 roku i jako jedna z niewielu posiada wyłącznie polski kapitał. Obecnie na terenie całego kraju ma prawie 300 sklepów, w których zatrudnia ponad siedem tysięcy pracowników.

Wzajemny szacunek w POLOmarket

W swojej codziennej działalności sieć POLOmarket kieruje się określonymi zasadami i wartościami etycznymi. Dotyczą one sfery kontaktów zarówno z partnerami biznesowymi i dostawcami, jak i z klientami oraz władzami lokalnymi i lokalną społecznością. Sieć spory nacisk kładzie także na ochronę środowiska, a podstawą działalności i nawiązywanych relacji jest wzajemny szacunek na wszystkich szczeblach.

Dlaczego POLOmarket?

Robienie zakupów w sklepach POLOmarket jest szybkie i przyjemne z kilku powodów. Sieć dzięki codziennym dostawom, za które odpowiadają głównie polscy rolnicy i hodowcy, gwarantuje stały dostęp do świeżych warzyw i owoców. Zachęcająco wygląda też wypiekane na miejscu pieczywo oraz tradycyjna obsługowa lada mięsna, za którą można kupić zawsze świeże wędliny i mięso. Ponadto sklepy POLOmarket wyróżnia przestronność oraz przejrzyste ustawienie towaru na półkach.

Gazetka promocyjna POLOmarket

Gazetka promocyjna POLOmarket jest dostępna w sklepach stacjonarnych oraz w internecie. W sieci można przeglądać nie tylko aktualne wydanie, ale też gazetki archiwalne, co pozwala na porównania i szczegółową analizę przygotowywanych promocji. Sieć dwa razy w tygodniu – w poniedziałek i w czwartek – wypuszcza okazjonalne gazetki promocyjne, w których oferuje klientom jeszcze więcej produktów w niskich cenach. Ponadto sieć zachęca swoich klientów, aby ci zapisali się do newslettera. W ten sposób uzyskają łatwy dostęp do najnowszej gazetki promocyjnej POLOmarket, która co tydzień będzie spływać na skrzynkę pocztową, a dodatkowo otrzymają książkę kucharską.

Gotuj i oszczędzaj z POLOmarket

POLOmarket posiada atrakcyjną i mocno nastawioną na klientów stronę internetową. Możemy tam znaleźć m.in. zakładkę Przepisy, w której znajdziemy mnóstwo kulinarnych inspiracji. Za pośrednictwem strony możemy złożyć też wniosek o POLOkartę, która pozwoli nam przystąpić do programu lojalnościowego. Dzięki karcie za zakupy w POLOmarket będziemy dostawać specjalne punkty, które później wymienimy na atrakcyjne nagrody. Na stronie internetowej znajdziemy również odnośniki przekierowujące na konta sieci w mediach społecznościowych (Facebook i Youtube). W sklepach POLOmarket klienci mają także niepowtarzalną możliwość doładowania liczników energetycznych. To kolejna usługa polskiej sieci sklepów, dzięki której można zaoszczędzić i czas, i pieniądze.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij