Navigation Menu+

Gazetka promocyjna Action

Sieć Action na rynku polskim działa od 2017 roku, kiedy otworzyła swój pierwszy sklep w Lesznie. Aktualnie ma w Polsce ponad 150 placówek (ponad 1800 w całej Europie) i systematycznie zyskuje coraz większą popularność, przyciągając klientów niskimi cenami oraz ciekawym, zróżnicowanym asortymentem.

Bogata i… wymienna oferta

Hasło przewodnie Action, które brzmi „Niskie ceny, duży uśmiech”, idealnie oddaje model funkcjonowania sieci. W sklepach Action ma być przede wszystkim tanio i sympatycznie, ponieważ te dwa czynniki najmocniej wpływają na klientów. Innym „wabikiem” jest bardzo bogaty asortyment, który liczy ponad 6000 produktów, a 2000 z nich kosztuje mniej niż 1 euro. Co więcej, oferta w 2/3 jest wymienna, dzięki czemu sieć może stale zaskakiwać swoich klientów.

Warto także podkreślić, że Action nie wypuszcza tradycyjnych gazetek promocyjnych w formie papierowej lub online. Informacje o przecenach i promocjach są publikowane na stronie action.com. Klienci mogą korzystać z ofert tygodniowych (obowiązują od czwartku do środy) lub ofert specjalnych związanych z konkretną tematyką (np. wakacje czy powrót dzieci do szkół).

Marki własne Action

Action, podobnie jak zdecydowana większość sieci działających w Polsce, ma w asortymencie nie tylko pozycje od najpopularniejszych producentów, ale także 3 marki właśnie:

  • Re-load (gadżety elektronicznie),
  • Office Essentials (artykuły biurowe),
  • A-Force (baterie alkaliczne).

Produkty marek własnych Action są szeroko reklamowane na stronie internetowej sieci i dzięki wysokiej jakości cieszą się dużym uznaniem w gronie klientów.  

Action – godziny otwarcia i obecność w mediach

Sklepy Action – w zależności od lokalizacji – są otwarte w godzinach 8:00/9:00 – 21:00 (20:00 w niedziele handlowe). Nowości z życia sieci można śledzić na jej oficjalnym profilu na Facebooku i Instagramie. Kontakt z siecią jest możliwy poprzez formularz na stronie action.com.