Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci SELGROS cash&carry

Selgros to ogólnopolska sieć hal spożywczo-handlowych działająca w segmencie handlu hurtowego. Prowadzi 18 oddziałów i zatrudnia pond 4 tys. pracowników, gwarantując tym samym możliwość pełnego zaopatrzenia wszystkim przedsiębiorcom prowadzącym własną działalność gospodarczą.

Selgros – profil firmy

Pierwsza hala Selgros została otwarta w 1997 r. w Poznaniu. Firma od samego początku koncentrowała się na tym, by klientom zapewnić odpowiednią przestronność i bogaty asortyment. Fachowy personel i nowoczesny ciąg kasowy są z kolei gwarancją najwyższej jakości oraz sprawności zakupów. Dużym plusem oferty Selgros jest pogrupowanie produktów w sposób tematyczny. Sieć dba również o najwyższą jakość oferowanego asortymentu, oferując m.in. szeroki wybór warzyw i owoców pochodzących zarówno od lokalnych, jak i zagranicznych producentów.Dużym plusem oferty Selgros jest także mięso z własnego rozbioru oraz odpowiednia ekspozycja towarów.

Oferta Horeca

Selgros Horeca to specjalny dział, w którym oferowane są produkty dla branży gastronomicznej. Sieć oferujemy swoim klientom wszechstronne i profesjonalne zaopatrzenie, korzystne ceny oraz opcję dowozu zakupionych towarów. Oferta Horeca to także profesjonalne, branżowe katalogi przygotowywane przez Selgros, w których można znaleźć szereg przydatnych informacji z dziedziny gastronomii.

Jak zostać klientem Selgros?

Żeby zostać klientem Selgros i koszystać z oferty sieci, należy prowadzić własną działalność gospodarczą lub reprezentować instytucję (np. szkołę, szpital, kościół, itp.). Niezbędne jest też posiadanie karty Selgros, którą można wyrobić poprzez wypełnienie wniosku na stronie www.selgros.pl. Po weryfikacji danych karta zostanie dostarczona pocztą w terminie do 7 dni roboczych na adres podany we wspomnianym wniosku.

Gazetka promocyjna Selgros

Cyklicznie wydawana gazetka promocyjna Selgros posiada aż pięć wariantów. W gazetce Extra Oferta znajdziemy produkty z różnych kategorii w najlepszych cenach. Oprócz tego sieć wydaje osobne gazetki promocyjne z ofertą przemysłową, spożywczą i gastronomiczną. Dużym wyróżnikiem jest gazetka Debiuty w Selgros, przedstawiająca nowe produkty w ofercie sieci. Wszystkie gazetki promocyjne dostępne są w wersji papierowej, PDF oraz online, którą można przeglądać na stronie internetowej sklepu.

Newsletter i program partnerski

Selgros, jak wiele innych sieci, daje swoim klientom możliwość zapisania się do newslettera, dzięki któremu można być na bieżąco z najnowszymi promocjami, zapowiedziami konkursów i wiadomościami o zmianach w Selgros. Aby zapisać się do newslettera, wystarczy wypełnić wniosek w internecie. Ponadto Selgros posiada też własny program partnerski. W zamian za zakupy otrzymuje się punkty, które następnie można wymieniać na atrakcyjne nagrody.