Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Drogerie Natura

Informator


Drogerie Natura to druga co do wielkości sieć sklepów drogeryjnych w Polsce. Swoją działalność sklepy rozpoczęły w 1997 roku w Warszawie. Od tego czasu zyskały porównywalną popularność z siecią drogerii Rossmann.

Gazetka promocyjna Natura

Gazetka promocyjna drogerii Natura zawiera szeroką ofertę artykułów kosmetycznych, przemysłowych, pielęgnacyjnych oraz perfum. Gazetki i oferty promocyjne proponują najlepsze kosmetyki w bardzo dobrych, rabatowych cenach. Pojawiają się w nich również produkty przeznaczone do koloryzacji i pielęgnacji włosów oraz drobna biżuteria. Gazetka promocyjna drogerii Natura wydawana jest raz w miesiącu. Ostatnio w gazetkach promocyjnych sieci pojawiają się także fantastyczne kilkudniowe promocje na wybrane artykuły danej marki – wyprzedaże sięgają nawet do – 40 % na wybrany asortyment.

Tania półka

Oprócz promocji oferowanych w gazetkach sieć Natura proponuje również promocje na kosmetyki i akcesoria wykorzystywane w makijażu. Jest to oferta, która nie pojawia się w gazetkach promocyjnych. W każdej drogerii znajdziemy odrębną półkę z takimi artykułami, w każdej są to inne produkty.

Natura inspiruje!

Drogerie Natura wydają także swój własny magazyn Natura. Odnaleźć można w nim ciekawe artykuły przeprowadzane z gwiazdami, inspiracje modowe, najnowsze trendy w makijażu, interesujące poradniki i nowości kosmetyczne. Częstko pojawiają się także spektakularne metamorfozy czytelniczek magazynu.

Korzyści w Klubie Natura

W drogeriach obowiązuje także program lojalnościowy o nazwie Klub Natura. Program oferuje specjalne promocje na wybrane artykuły z gazetek promocyjnych oraz przewiduje atrakcyjne konkursy i nagrody dla zarejestrowanych klubowiczów. Dzięki przynależności do Klubu Natura można także skorzystać z porad wykwalifikowanych stylistów i makijażystów  oraz otrzymać darmowe próbki interesujących nas produktów.