Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Bricomarche

Informator

Bricomarche

To sieć sklepów dekoracyjno – budowlanych prowadzonych przed niezależnych przedsiębiorców nazywanych Grupą Muszkieterów. Jej siostrą jest sieć supermarketów spożywczych Intermarche. Sklepy sieci Bricomarche ulokowane są w mniejszych miejscowościach i oferują szeroki asortyment produktów w niskich cenach.

Promocje w Bricomarche

W gazetkach promocyjnych Bricomarche klienci znajdą produkty z działów budowanie, dekoracja, majsterkowanie, ogród i rekreacja. W asortymencie sklepów jak również w gazetkach promocyjnych oferowane są m.in. produkty do kuchni i łazienki, meble, farby i lakiery, artykuły hydrauliczne, stolarskie, płytki, panele, dywany i wykładziny czy sprzęt ogrodniczy. Sklepy oferują także szeroką gamę akcesoriów samochodowych, rowerowych oraz wędkarskich. Ponadto klienci znajdą artykuły dla zwierząt jak również chemię gospodarczą oraz małe AGD. W gazetkach promocyjnych i katalogach sieci często pojawiają się jej marki własne, które charakteryzuje dobra jakość i zawsze niska cena.

Bricorady

Bricomarche, jak większość sklepów, posiada swój serwis internetowy. Znaleźć można w nim tak zwane Brico porady związane z dekoracją wnętrz, urządzaniem ogrodu czy majsterkowaniem.

Dodatkowe usługi

Sklepy oferują swoim klientom także szeroki wachlarz usług. Skorzystać można na przykład z cięcia drewna, oprawy obrazów, wycinania otworów w blatach, szycia firan na zamówienie, usług montażowych czy dowozu towaru do domu.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij