Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Bricomarche

Informator


Bricomarche

To sieć sklepów dekoracyjno – budowlanych prowadzonych przed niezależnych przedsiębiorców nazywanych Grupą Muszkieterów. Jej siostrą jest sieć supermarketów spożywczych Intermarche. Sklepy sieci Bricomarche ulokowane są w mniejszych miejscowościach i oferują szeroki asortyment produktów w niskich cenach.

Promocje w Bricomarche

W gazetkach promocyjnych Bricomarche klienci znajdą produkty z działów budowanie, dekoracja, majsterkowanie, ogród i rekreacja. W asortymencie sklepów jak również w gazetkach promocyjnych oferowane są m.in. produkty do kuchni i łazienki, meble, farby i lakiery, artykuły hydrauliczne, stolarskie, płytki, panele, dywany i wykładziny czy sprzęt ogrodniczy. Sklepy oferują także szeroką gamę akcesoriów samochodowych, rowerowych oraz wędkarskich. Ponadto klienci znajdą artykuły dla zwierząt jak również chemię gospodarczą oraz małe AGD. W gazetkach promocyjnych i katalogach sieci często pojawiają się jej marki własne, które charakteryzuje dobra jakość i zawsze niska cena.

Bricorady

Bricomarche, jak większość sklepów, posiada swój serwis internetowy. Znaleźć można w nim tak zwane Brico porady związane z dekoracją wnętrz, urządzaniem ogrodu czy majsterkowaniem.

Dodatkowe usługi

Sklepy oferują swoim klientom także szeroki wachlarz usług. Skorzystać można na przykład z cięcia drewna, oprawy obrazów, wycinania otworów w blatach, szycia firan na zamówienie, usług montażowych czy dowozu towaru do domu.