Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci ABC

ABC to sieć sklepów detalicznych należąca do grupy Eurocash. Na terenie kraju działa ponad 8 tys. placówek ABC, które mają charakter franczyzy.

Bliskość, wygoda i oszczędność

Sklepy ABC to przede wszystkim doskonałe ceny i i produkty dopasowane do potrzeb lokalnej społeczności. Największe atuty sieci to lokalność, wyjątkowa, ciepła atmosfera oraz przyjemność wynikająca z panujących w sklepach sąsiedzkich relacji. W sklepach ABC poza zakupami można skorzystać także z dodatkowych usług jak np. płatność rachunków czy doładowanie telefonu. ABC posiada też ponad 800 punktów typu mini bistro, w których przy okazji zakupów, można zjeść hot-doga lub napić się kawy.

Przyjazna strona ABC

Sieć sklepów ABC może pochwalić się wyjątkowo estetyczną, a przede wszystkim – praktyczną stroną internetową. Znajdziemy tam m.in. listę zakupów online, na której możemy umieścić niezbędne nam produkty, a następnie po prostu wydrukować bezpośrednio z poziomu strony. Ponadto dla swoich klientów sieć przygotowała specjalną zakładkę „ABC dla ciebie”. Zakładka podzielona jest na dwie grupy – „ABC gotowania”, w której zamieszczać można inspirujące przepisy na najlepsze dania oraz „dietetyczne ABC” z poradami dietetyka i zdrowymi przepisami.

Informator ABC

ABC, jak niemal każda z wiodących sieci sklepów, posiada newsletter, do którego można się zapisać, składając przez internet specjalny wniosek. Ponadto na stronie internetowej sieci klienci mogą znaleźć zakładkę Wiadomości ABC, w której zamieszczane są nowości dotyczące sklepów oraz porady dla klientów.

Gazetka promocyjna ABC

Gazetka promocyjna siecki ABC wydawana jest co dwa tygodnie. Jest dostępna zarówno w tradycyjnej wersji papierowej, jak i w wersji online do przejrzenia w internecie. Ponadto z przygotowanymi ofertami możemy zapoznać się też we wspomnianej już zakładce „ABC dla ciebie”, gdzie wyróżnione są najlepsze produkty z aktualnej gazetki promocyjnej. Gazetka promocyjna ABC zawiera świetne oferty na artykuły spożywcze oraz podstawowe, zakupowe abc każdego gospodarstwa domowego.

Wyjątkowe konkursy dla klientów

Sieć sklepów ABC bez wątpienia wyróżniają regularnie organizowane konkursy dla klientów. Za każdym razem można wygrać w nich atrakcyjne nagrody rzeczowe i finansowe. Konkursy z reguły polegają na zrobieniu zakupów w dowolnym sklepie ABC i udzieleniu odpowiedzi na proste pytanie. Tylko w zeszłym roku sieć ABC nagrodziła aż 9 tys. osób biorących udział w przygotowywanych zabawach.