Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci E.Leclerc

Sklepy E.Leclerc to francuska sieć marketów i hipermarketów spożywczo – przemysłowych, której początki sięgają 1949 roku. Twórcą marki był  Edouard Leclerc. To właśnie założycielowi sklepy zawdzięczają swoją nazwę. W Polsce posiada 50 sklepów i 16 stacji paliw.

Gazetka promocyjna E.Leclerc

Oferty promocyjne sklepów ukazują się systematycznie raz w tygodniu. Zawartość gazetki promocyjnej E. Leclerc może różnić się pomiędzy poszczególnymi marketami. Jednak gazetka promocyjna E.Leclerc to zawsze wachlarz świetnych produktów w super cenach. Oferta promocyjna zawiera produkty spożywcze, przemysłowe, kosmetyki jak również wyselekcjonowane artykuły na co dzień nie dostępne w stałym asortymencie sklepu. Ponadto promocje obejmują także drobne akcesoria domowe oraz naczynia kuchenne. W gazetce znajdziemy również przepisy na pyszne dania z wykorzystanie produktów dostępnych w sklepach E.Leclerc. Niewątpliwym atutem marketów jest i szeroki asortyment produktów specjalnie wyselekcjonowanych i dobranych dla wszystkich klientów.

Strefa Bio

W czasach gdy klienci coraz większą uwagę zwracają na skład i jakość produktów w sklepach E.Leclerc nie mogło zabraknąć półek z tak zwaną zdrową żywnością. Jedną z bio marek jest Bio Village, która oferuje przede wszystkim produkty na bazie składników z upraw ekologicznych. Z kolei Nat&vie to marka stworzona z myślą o wegetarianach proponująca produkty pochodzenia roślinnego. Sklepy nie zapomniały także o klientach z nietolerancją glutenu tworząc markę Chaque Jour Sans Gluten, której produkty idealnie sprawdzą się w diecie bezglutenowej. Warto również wspomnieć o ekologicznych środkach czystości oferowanych przez markę Uni Vert. Produkty te posiadają europejski certyfikat Ecolabel poświadczający zminimalizowanie negatywnego wpływu środków chemicznych na środowisko.

Marki własne i eksperckie

Sklepy E.Leclerc w swoim asortymencie oferują również produkty marek własnych. Jedną z nich jest Wiodąca marka, która proponuje między innymi artykuły spożywcze oraz chemię gospodarczą. W skład asortymentu wchodzą inne pomniejsze marki tworząc tym samym grupę specjalnie wyselekcjonowanych produktów Wiodącej marki. Główną zaletą wyrobów Wiodącej marki są świetna jakość oraz dobra cena. Dobrym posunięciem ze strony firmy E.Leclerc było także wprowadzenie marki €.C.O+, której skrót oznaczać ma ekonomię codziennych oszczędności. Marka ta to prawie sześćset różnych produktów w niskich cenach. Sklepy E.Leclerc proponują także artykuły kuchni francuskiej, które w sklepach znajdziemy opatrzone logiem marki Nos Regions Ont Du Talent oraz włoskie przysmaki pod logiem marki Tradizioni Di’Italia. Obie marki z powodzeniem pozwalają na poznanie smaków francuskiej jak i włoskiej kuchni oraz samodzielnie przygotowanie pysznych dań.

Poza markami oferującymi produkty spożywcze oraz przemysłowe sklepy E.Leclerc posiadają własną markę odzieży o nazwie Tissaia. W kolekcji marki znajdziemy odzież dla kobiet, mężczyzn, dzieci i młodzieży oraz tekstylia domowe.

Usługi dodatkowe

Sklepy E.Leclerc oferują swoim klientom możliwość robienia zakupów internetowych poprzez platformę E.Leclerc Drive. Usługa ta dostępna jest w wybranych marketach w całej Polsce. Firma gwarantuje szybką dostawę oraz świeże, najwyższej jakości produkty. Klienci korzystający z zakupów online mogą liczyć również na specjalne oferty promocyjne. Oprócz zakupów internetowych klienci mogą także skorzystać ze stacji paliw ulokowanych w pobliżu wybranych marketów.