Navigation Menu+

Gazetka promocyjna Carrefour Express

Informator


Sklepy Carrefour Express to małe minimarkety należące do grupy sklepów Carrefour. Ich cechami charakterystycznymi są niewielka powierzchnia oraz to, że pojawiają się nie tylko w dużych i średnich miastach, ale również na terenach wiejskich.

Gazetka promocyjna Carrefour Express

Minimarkety Carrefour Express należące do francuskiej grupy Carrefour posiadają także własną gazetkę promocyjną. Pojawia się ona regularnie raz w tygodniu. Gazetka promocyjna Carrefour Express zawsze oferuje szeroki wachlarz promocji. Można wśród nich znaleźć między innymi takie produkty jak warzywa, owoce, wszelkiego rodzaju artykuły spożywcze, słodycze, alkohole czy podstawową chemię gospodarczą. W sklepach Carrefour Express poza artykułami znanych marek znaleźć można produkty marek własnych Carrefour. Oferowane są one w bardzo korzystnych cenach. Wszystkie gazetki i katalogi promocyjne dostępne są zarówno w wersji papierowej jak i mobilnej w aplikacji „Mój Carrefour” oraz na stronie internetowej sieci Carrefour.

Dwa kolory

Warto zaznaczyć, że sklepy Carrefour Express dzielą się na dwa rodzaje. Pierwsze z nich opatrzone są zielonym, a drugie pomarańczowym logo. Różnica związana jest z zakresem oferowanych usług oraz miejscem, w których się znajdują. Natomiast asortyment jak również oferta promocyjna sklepów jest taka sama.

Programy lojalnościowe

Sklepy Carrefour Express prowadzą swój własny program lojalnościowy o nazwie „Karta Klienta”. Polega on na zbieraniu punktów na specjalną kartę gdzie każda wydana złotówka to jeden zebrany punkt. Zgromadzone punkty wymieniać można na rabaty. By przystąpić do programu wystarczy zrobić zakupy na określoną kwotę w dowolnym sklepie Carrefour Express, a kartę otrzyma się gratis.

Wszyscy klienci sklepów Carrefour Express mają także możliwość korzystania z programów lojalnościowych grupy Carrefour. Zaliczają się do nich program Karta Rodzinka oraz Seniora, a także aplikacja mobilna „Mój Carrefour”. W programie Karta Rodzinka punkty zbierane są na specjalną kartę klienta, a rabaty przyznawane są w postaci e-kuponów na kolejne zakupy. Z kolei Karta Seniora uprawnia do 10% zniżki na zakupy w każdy wtorek we wszystkich sklepach Carrefour. Natomiast aplikacja „Mój Carrefour” pozwala na korzystanie ze specjalnych kuponów promocyjnych i rabatów. Jednocześnie daje klientom łatwy dostęp do aktualnych gazetek promocyjnych jak również innych programów lojalnościowych. Dzięki czemu klienci nie muszą korzystać z kliku kart, wystarczy im smartfon z aplikacją.