Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Carrefour Express

Informator

Sklepy Carrefour Express to małe minimarkety. Ich cechami charakterystycznymi są niewielka powierzchnia oraz to, że pojawiają się nie tylko w dużych i średnich miastach, ale również na terenach wiejskich.

Gazetka promocyjna Carrefour Express

Jako iż minimarkety Carrefour Express należą do francuskiej grupy Carrefour posiadają także własną gazetkę promocyjną. Pojawia się ona regularnie raz w tygodniu. Gazetka promocyjna Carrefour Express zawsze oferuje szeroki wachlarz promocji. Można wśród nich znaleźć między innymi świeżą żywność, warzywa, owoce, artykuły spożywcze, słodycze, alkohole czy podstawową chemię gospodarczą. Wszystkie gazetki promocyjne dostępne są zarówno w wersji papierowej jak i na stronie internetowej sieci Carrefour.

Warto zaznaczyć, że sklepy Carrefour Express dzielą się na dwa rodzaje. Pierwsze z nich opatrzone są zielonym, a drugie pomarańczowym logo. Różnica związana jest z zakresem oferowanych usług oraz miejscem, w których się znajdują. Natomiast asortyment jak również oferta promocyjna sklepów jest taka sama.

Wszyscy klienci sklepów Carrefour Express mają także możliwość skorzystania z programu o nazwie „Premiujemy Twoje zakupy”. Program opiera się na zbieraniu punktów za zakupy według zasady 1 zł = 1 punkt. Następnie zebrane punkty wymienia się na rabaty. Punkty zbierane są na specjalną kartę klienta, a rabaty przyznawane na określone produkty w danym sklepie.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij