Navigation Menu+

Aplikacja „Mój Carrefour” i płacisz mniej!

Opublikowano: 2017-12-17, niedziela

Czy można być nowoczesnym i jednocześnie oszczędzać? Z Carrefourem to możliwe! Wystarczy, że ściągniesz na swojego smartfona przygotowaną przez sieć aplikację mobilną „Mój Carrefour”, a wszystkie promocje i rabaty natychmiast wylądują w twoich rękach. Nie zwlekaj więc ani chwili i dowiedz się, jak kupować taniej.

„Mój Carrefour” – weź zniżki w swoje ręce

Darmowa aplikacja sklepów Carrefour dostępna jest na platformach App Store i Google Play. Po zainstalowaniu w telefonie lub innym urządzeniu mobilnym należy zarejestrować w niej swój adres e-mail, a następnie aktywować aktualne kupony zniżkowe, tnące ceny nawet o 50%. Dodatkowo możliwa jest również rejestracja „Karty Rodzinka”. Rabaty zostaną uwzględnione przy kasie po wcześniejszym zeskanowaniu ekranu aplikacji. Nic prostszego, prawda?

Sklepy i gazetki zawsze blisko

Promocje i rabaty to jednak nie wszystkie profity płynące z posiadania aplikacji Mój Carrefour. Jeśli lubisz oszczędzać i być na bieżąco z aktualną ofertą sklepu, dzięki aplikacji uzyskasz stały dostęp do najnowszych gazetek promocyjnych. Skorzystanie z oferty promocyjnej ułatwi także lokalizator sklepów, który specjalnie dla ciebie wyszuka wszystkie okoliczne sklepy Carrefour, Carrefour Market i Carrefour Express oraz określi dzielącą cię od nich odległość oraz poda godziny otwarcia. Aby więc żadna promocja nie przeszła ci koło nosa, czym prędzej pobierz aplikację „Mój Carrefour” i już zawsze płać mniej.

W ofercie od 15 do 24.12.2017 roku możecie odebrać ebony na kolejne zakupy korzystając z następujących kuponów:

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator