Navigation Menu+

Nowy program lojalnościowy sieci Carrefour

Opublikowano: 2020-12-03, czwartek

Carrefour uruchomił nowy program lojalności – Kupony są w modzie.

Zgodnie z jego założeniami, kupując tekstylia w sklepach francuskiej sieci, stali klienci mogą otrzymać bony, dzięki którym zapłacą mniej za kolejne zakupy.

Carrefour rozdaje kupony na ubrania

Świeżo wdrożony program lojalnościowy ma oczywiście zachęcić do częstszego kupowania odzieży w sklepach Carrefour. Aby korzystać z możliwości, które stwarza, koniecznie jest posiadanie aplikacji „Mój Carrefour”. Schemat działania prezentuje się następująco:

  • za każde 40 zł wydane na tekstylia otrzymujemy wirtualną naklejkę, która zapisuje się w aplikacji;
  • po uzbieraniu 5 naklejek aplikacja generuje kupon o wartości 15 zł, który możemy zrealizować, kupując kolejne ubrania w Carrefourze.

Z pełnym regulaminem programu Kupony są modzie można zapoznać się na stronie carrefour.pl i w Punktach Obsługi Klienta mieszczących się w sklepach stacjonarnych sieci. Akcja trawa od 8.01 do 31.12.2020 r.

Bogata oferta świątecznych tekstyliów w Carrefourze

Klienci, którzy zapiszą się do nowego programu lojalnościowego, będą mieli w czym wybierać. Carrefour może pochwalić się bogatą ofertą tekstyliów, a te świąteczne, obecnie najmodniejsze, reklamuje w aktualnej gazetce promocyjnej. Fani swetrów, czapek, skarpetek i bluz z mikołajkowo-świątecznymi motywami będą mieli w czym wybierać. Oferta jest ważna do 5 grudnia.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator