Navigation Menu+

Impreza pełna promocji – Zyskoteka w Carrefourze!

Opublikowano: 2020-09-30, środa

Wpadajcie na Zyskotekę! Carrefour rozkręca wielką imprezą, której główną atrakcją są specjalne promocje. Francuska sieć na każdy z październikowych tygodni przygotowała inną atrakcyjną akcję. Na dobry początek wystartowała z promocją „Kasa wraca jak bumerang”, w której na klientów czeka… zwrot części pieniędzy wydanych na zakupy.

Kupuj w Carrefour i odzyskaj wydane pieniądze!

W ramach promocji „Kasa wraca jak Bumerang” sieć do swojej oferty specjalnej włączyła produkty z wielu kategorii i od najlepszych producentów, co dodatkowo podnosi atrakcyjność akcji. W gazetce promocyjnej Carrefoura, która dotyczy pierwszej odsłony Zyskoteki, można znaleźć między innymi:

  • odkurzacze Karcher,
  • zestawy Brita,
  • chemię marek Finish, Perwoll i Cif,
  • komplety garnków nierdzewnych,
  • zestawy obiadowe,
  • produkty spożywcze.

Wszystkie towary objęte promocją zostały odpowiednio pogrupowane. Przeglądając gazetkę promocyjną Carrefoura, można dowiedzieć się, ile dokładnie wynosi oszczędność przy zakupie danego produktu.

Odbieraj e-bony w Carrefourze

Za zakup promocyjnych produktów klienci dostaną nagrodę w postaci zwrotu części wydanych pieniędzy. Odpowiednią kwotę otrzymamy przy kasie w postaci e-bonu na kolejne zakupy w sklepach Carrefour. Co istotne, e-bonami można zapłacić wedle własnego uznania, za wszystkie produkty z oferty francuskiej sieci. Termin ich realizacji upływa 31 października, natomiast akcja „Kasa wraca jak bumerang” kończy się 3 października.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator