Navigation Menu+

Zyskoteka znowu gra w Carrefourze!

Opublikowano: 2022-02-08, wtorek

W sklepach stacjonarnych Carrefour rozpoczęła się kolejna edycja Zyskoteki, czyli impreza niskich cen. Tym razem klienci sieci codziennie mogą korzystać z nowych zyskofert, promocji na najpopularniejsze produkty, które znajdziemy w najnowszej gazetce promocyjnej Carrefoura.

Zyskoteka w Carrefourze – kupuj taniej każdego dnia

Akcja Zyskoteka w sklepach Carrefour jest organizowana regularnie i każdorazowo przyciąga tłumy klientów. Najnowsza edycja imprezy niskich cen pozwoli klientom codziennie cieszyć się nowymi promocjami i jednocześnie poczynić spore oszczędności.Wszystkie zyskoferty można znaleźć na stronie internetowej sieci oraz w gazetce promocyjnej Carrefoura. Warto podkreślić, że akcją zostały objęte zarówno produkty spożywcze, jak i tekstylia, elektronika, książki, kwiaty doniczkowe, artykuły dla zwierząt, zestawy naczyń, środki czystości, kosmetyki, zabawki oraz artykuły domowe.

Dołącz do Zyskoteki z gazetką promocyjną Carrefoura

Najnowsza odsłona imprezy niskich cen trwa od 8 do 28 lutego. Niewykluczone jednak, że to nie koniec Zyskoteki, bo Carrefour już niejednokrotnie pokazał, że lubi imprezować razem ze swoimi klientami. Warto więc być na bieżąco, by nie przegapić tej wystrzałowej zabawy pełnej atrakcyjnych promocji.

Informator