Navigation Menu+

Lato na całego w Carrefourze!

Opublikowano: 2020-07-15, środa

Wakacje to czas sprzyjający promocjom. Kilka dni temu z własną letnią akcją reklamowaną hasłem „Ceny dla każdego, lato na całego” wystartowała francuska sieć sklepów Carrefour. W jej ramach klienci będą mogli nie tylko zaoszczędzić, ale także wziąć udział w wydarzeniach towarzyszących. 

Wakacyjne promocje w Carrefourze

Akcja Carrefoura ma być realizowana w kilku odsłonach. Całość oferty wraz z dodatkowymi wydarzeniami będzie tworzyć namiastkę wakacyjnego wypoczynku. Klienci będą mogli udać się w kulinarne podróżne po różnych częściach świata, poznają bogactwo i różnorodność polskiej sztuki kulinarnej, a także jej lokalne odsłony w ramach Targów Produktów Regionalnych. Kolejne przygotowane atrakcje to m.in. kino letnie, pokazy mody czy mini festiwale food trucków, które mają być organizowane na parkingach przed sklepami. 

Carrefour rozdaje bony na zakupy

Klienci mogą liczyć też na atrakcyjne rabaty cenowe. Promocją objęte będzie chociażby aż 150 produktów z logo „Carrefour –gwarancja niezmiennych cen”. Z kolei 15 lipca rozpocznie się promocja w aplikacji mobilnej, w której za zrobienie  zakupów składających się z produktów marki własnej sieci za minimum 25 zł, klient otrzyma naklejki. Z kolei za zebranie 5 naklejek otrzyma e-kupon na 25 zł do zrealizowania w sklepach Carrefour. Szczegóły akcji oraz listę zaangażowanych w nią sklepów można znaleźć na stronie internetowej francuskiej sieci. 

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator