Navigation Menu+

BLACK FRIDAY w Carrefour trwa cały miesiąc!

Opublikowano: 2019-11-08, piątek

W Carrefour Czarny Piątek trwa przez cały listopad! Black Friday, w tym roku wypadający 29.11, to wielkie święto wyprzedaży! Tego dnia ceny produktów, zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych, spadają nawet o kilkadziesiąt procent. Jednak dla sklepu Carrefour jeden dzień to za mało! Dlatego też akcja promocyjna potrwa przez cały listopad, a nowe oferty i promocje będą pojawiały się w każdy weekend.

Na czym polega Black Friday w Carrefour?

Podczas akcji Black Friday klienci sklepów sieci Carrefour będą otrzymywać e-bony na kolejne zakupy, w wysokości od 20 do 40% wartości zakupu produktów, oznaczonych jako biorące udział w promocji w dany weekend. Maksymalna kwota e-bonu  może wynieść 150 lub 200 zł i uzależniona jest od rodzaju zakupionych produktów. E-bony będą wydawane przez kasjera, bezpośrednio po dokonaniu transakcji. Natomiast w przypadku zakupów w sklepie internetowym, e-bon zostanie dołączony do paczki, którą dostarczy kurier.

Podczas pierwszego weekendu promocji e-bony można otrzymać za zakup wszystkich kurtek, swetrów, butów damskich, męskich i dziecięcych oraz małego AGD. Warto pamiętać, że akcja Black Friday nie łączy się z kuponem rabatowym 10% w aplikacji Mój Carrefour.

Oprócz możliwości otrzymania e-bonów na zakupy, klienci sklepu internetowego Carrefour mogą skorzystać z atrakcyjnych (sięgających nawet 70%!) rabatów na sprzęt RTV i AGD, meble ogrodowe, zabawki, wyposażenie domu, perfumy, rowery i wiele innych.

Jak skorzystać z e-bonu?

Każdy e-bon ma określony termin ważności, który zwykle wynosi 14 dni, jednak w zależności od promocji, może się nieco różnić, dlatego każdorazowo należy sprawdzać, w jakich dniach można zrealizować bon. Ponadto jeśli wartość zakupionych produktów będzie wyższa, niż kwota bonu, trzeba będzie dopłacić brakującą sumę. W drugą stronę sytuacja wygląda inaczej. Trzeba zapamiętać, że sklep nie zwraca różnicy w kwotach. W związku z tym jeżeli wartość zakupów, które będą opłacane za pomocą e-bonu, będzie niższa, niż wartość samego bonu niewykorzystane złotówki przepadną. Warto więc zrobić takie zakupy, które umożliwią wykorzystanie pełnej sumy.

Wszystkie oferty i promocje na bieżąco można śledzić w serwisie carrefour.pl.

Informator