Navigation Menu+

Przygotuj święta z Biedronką

Opublikowano: 2017-11-29, środa

Święta Bożego Narodzenia dla wielu mają wyjątkowy smak. O to, by i w tym roku dało się go odczuć, zadbała sieć sklepów Biedronka, która do swojej świątecznej oferty dołączyła całą gamę bożonarodzeniowych produktów. Każdy z nich nie tylko symbolizuje święta, ale też świętami smakuje. I żadnego z nich nie może zabraknąć na świątecznym stole.

Korzenne aromaty i słodkie nadzienie

W świątecznej ofercie Biedronki  specjalne miejsce zajmują charakterystyczne bożonarodzeniowe słodkości. Wśród nich można wyróżnić aromatyczne ciastka korzenne (5,99 zł za 250 gramów lub 6,99 zł za 350 gramów), pierniki z nadzieniem śliwkowym (9,99 złotych za 1 kg), marmurkową babkę piaskową (7,99 zł) czy struclę z tradycyjnym marcepanowym nadzieniem (9,99 złotych). W ofercie znaleźć można również różnego rodzaju wyroby z czekolady, a nawet żelki w świątecznych kształtach (7,99 zł za 500 gramów).

Piecz i dekoruj

Biedronka zadbała również o to, aby w promocyjnym asortymencie znalazły się produkty niezbędne do stworzenia idealnych, świątecznych ciast i ciasteczek. Bożonarodzeniowe wypieki można przyozdobić dekoracjami Dr.Oetkera. Wśród nich znajdziecie cukrowe gwiazdki i śnieżynki za 4,79 złotych, cukrowe pisaki za 4,99 złotych, cukrowe perełki w różnych kolorach w cenie 8,99 złotych. Ich smak wzmocnicie przy użyciu naturalnego ekstraktu: migdałowego, pomarańczowego lub waniliowego za 4,79 złotych. Na półkach znajdziecie także szeroki wybór bakalii, owoców w syropie czy gotowych mas i kremów.

Przygotuj święta z Biedronką

Promocją objęte są również produkty potrzebne do przygotowania tradycyjnych wigilijnych potraw, jak na przykład mrożone podgrzybki (6,99 zł za 250 gramów), miód (12,79 zł) czy makaron łazanki (2,49 zł za 500 gramów) oraz klasyczne wędliny od najlepszych polskich producentów. Całą świąteczną ofertę Biedronki możecie śledzić przeglądając gazetki promocyjne, które znajdziecie TUTAJ.

Nie pozostaje nic innego jak życzyć Wszystkim wesołych i smacznych świąt!

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator