Navigation Menu+

Kupuj w Biedronce i zgarniaj vouchery na zakupy

Opublikowano: 2023-08-21, poniedziałek

Chociaż wakacje powoli się kończą, Biedronka nie zamierza obniżać temperatury. Sieć właśnie wystartowała z nową promocją, w ramach której jej klienci mogą zdobyć atrakcyjne vouchery zakupowe. Koniecznie sprawdźcie szczegóły i… ruszajcie po swoje vouchery!

Gazetka promocyjna Biedronki: rób zakupy i odbieraj vouchery 

Najnowsza promocja Biedronki została przygotowana z myślą o klientach zarejestrowanych w programie „Moja Biedronka”. Tym samym, za dowolne zakupy w sklepach sieci z kartą lojalnościową lub aplikacją mobilną, możecie otrzymać voucher o wartości 10, 15 lub aż 25 zł. Każdy bon należy zrealizować do trzech dni od daty jego wystawienia. Co jednak istotne, aby było to możliwe, należy zrobić zakupy na określoną kwotę. Dla vouchera o wartości 10 zł jest to minimum 99 zł, dla vouchera o wartości 15 zł kwota wynosi minimum 149 zł, a dla vouchera o wartości 25 zł suma, którą zapłacimy, musi wynieść co najmniej 249 zł. 

Vouchery od Biedronki na zakończenie lata

Voucherowa promocja Biedronki potrwa aż do 31 sierpnia. Więcej informacji na jej temat można znaleźć w gazetce promocyjnej Biedronki oraz na stronie internetowej media.biedronka.pl.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator