Navigation Menu+

1500 promocji na 2. urodziny Biedronka Home!

Opublikowano: 2024-06-02, niedziela

Źródło: media.biedronka.pl

Biedronka Home z przytupem świętuje swoje 2. urodziny. W sklepie internetowym na klientów czeka festiwal rabatów, które sięgają nawet 50%!

Szaleństwo promocji w sklepie online Biedronki

Urodziny Biedronka Home to idealna okazja dla wszystkich łowców promocji. W sklepie internetowym popularnej sieci w bardzo atrakcyjnych cenach dostaniemy praktycznie wszystko, co jest niezbędnie w domu – od małego, AGD przez akcesoria ogrodowe, aż do wyposażenia warsztatu i elektroniki. Dzięki urodzinowej ofercie, która obowiązuje do 16 czerwca, ceny wielu z nich zostały znacząco obniżone – rabaty dochodzą aż do 50%.

Dodatkowo klienci codziennie mogą skorzystać z promocji dnia w postaci bardzo dużej zniżki na wybrany produkt z oferty sklepu, a także z darmowej dostawy do automatów Orlen Paczka.

Rozwój i wzrost sprzedaży na 2. urodziny Biedronka Home

Biedronka Home to aktualnie najszybciej rozwijający się w Polsce sklep online z artykułami do domu i ogrodu. Zgodnie z najnowszymi danymi w ciągu ostatniego roku liczba odwiedzin, a przede wszystkim liczba złożonych w nim zamówień wzrosła aż o 50%. Do najczęściej zamawianych produktów należą akcesoria kuchenne, naczynia, garnki, poduszki i kołdry, smartwatche oraz frytkownice beztłuszczowe, które również zostały objęte urodzinową promocją.

Więcej informacji na temat oferty można znaleźć w gazetce promocyjnej Biedronka Home.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator