Navigation Menu+

Lidl i Biedronka tną ceny produktów

Opublikowano: 2024-02-02, piątek

Wojna cenowa Lidla i Biedronki zdaje się nie mieć końca. Jej kolejna odsłona będzie miała miejsce w lutym bieżącego roku. Pierwsze działa wytoczył Lidl, który zapowiedział obniżkę cen 300 produktów. Odpowiedź Biedronki to 360 tańszych pozycji!

Lidl i Biedronką tną ceny, klienci korzystają

Mocna rywalizacja dwóch największych sieci na polskim rynku trwa od kilku dobrych miesięcy. Lidl i Biedronka regularnie prześcigają się w przygotowywaniu podobnych promocji, różnych obniżkach czy porównywaniu swoich cen. Klienci momentami mogą mieć w głowie istny mętlik, ale finalnie walka obu sieci przynosi im dużo korzyści. Dzięki zniżkom i promocjom w Lidlu i Biedronce można po prostu solidnie zaoszczędzić na codziennych zakupach.

Luty 2024: miesiąc obniżek w Lidlu i Biedronce

Obniżki cen odpowiednio 300 (Lidl) i 360 (Biedronka) produktów będą obowiązywać aż do 29 lutego. Wśród przecenionych pozycji znajdziemy artykuły z takich kategorii, jak między innymi mięso i wędliny, warzywa, owoce, produkty higieniczne czy przekąski, a wysokość zniżek wynosi od kilkunastu do kilkudziesięciu groszy. Z decyzją o zakupach warto się jednak pospieszyć. Zdecydowana większość tańszych produktów będzie dostępna wyłącznie do wyczerpania zapasów.

Więcej informacji na temat obu akcji można znaleźć w gazetkach promocyjnych Lidla i Biedronki.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator