Navigation Menu+

Biedronkoloteria – 10 milionów nagród do zgarnięcia!

Opublikowano: 2023-03-13, poniedziałek

Biedronka wystartowała z kolejną loterią, w której do wygrania są atrakcyjne nagrody. Ich łączna pula wynosi aż 40 milionów złotych, a na zwycięzców czekają nagrody pieniężne, produktowe i vouchery na zakupy.

Biedronkoloteria – wielka kasa pod zdrapkami

Nowa loteria Biedronki funkcjonuje pod nazwą Biedronkoloteria. W jej ramach klienci sieci otrzymują zdrapki za zakupy, pod którymi mogą znaleźć atrakcyjne nagrody. Zdrapki będą wydawane od 13 marca do 8 kwietnia. Odbiór nagród jest z kolei możliwy do 22 kwietnia.

Zdrapki przyznawane w ramach loterii można zdobyć na trzy sposoby.

1. Pierwszy polega na przekroczeniu konkretnych progów wydatków za zakupy:

  • 149 zł = 2 zdrapki,
  • 199 zł = 3 zdrapki,
  • 299 zł = 5 zdrapek,
  • 399 zł = 7 zdrapek,
  • 499 zł = 9 zdrapek.

2. Drugi sposób to wydanie minimum 39 zł na produkty z kategorii kosmetyki, słodycze, suszone owoce, napoje, mrożonki lub konserwy i słoiki, za co klienci otrzymają 1 zdrapkę. Wskazana kwota musi dotyczyć produktów z jednej z wyżej wymienionych kategorii.

3. Trzeci sposób to wydanie minimum 99 zł na produkty z kategorii artykuły dla dzieci (z wyłączeniem produktów żywienia początkowego), kawa, detergenty, karma dla zwierząt, artykuły przemysłowe i tekstylne lub świeże ryby, za co również można otrzymać 1 zdrapkę. Wskazana kwota musi dotyczyć produktów należących do powyższych kategorii rozłącznie.

Warto także pamiętać, że zdrapki są przyznawane wyłącznie po zeskanowaniu karty fizycznej Moja Biedronka lub aplikacji mobilnej Moja Biedronka. Zdrapki będą wydawane przez kasjerów. W przypadku uiszczenia opłaty za zakupy w kasie samoobsługowej informacja o liczbie przyznanych zdrapek automatycznie będzie zapisywać się na karcie Moja Biedronka lub na koncie w aplikacji sieci. Ich odbiór również jest  możliwy u kasjera.

Loteria Biedronki – nagrody

Co można wygrać w Biedronkoloterii? Sieć przygotowała aż 100 nagród głównych w wysokości 60 tysięcy zł. Pieniądze trafią bezpośrednio na konto bankowe laureatów.

Ponadto w loterii do zgarnięcia są nagrody produktowe przygotowane przez partnerów akcji, wśród których znalazły się takie marki, jak Alpro, M&M’s, Skittles, Adidas, Garnier, Kubuś i Dove. Na klientów sieci czekają też doładowania Wirtualnego Portfela w formie voucherów zakupowych. Do wygrania jest ponad 200 tysięcy doładowań o wartości 5, 10, 50, 100, 500 oraz 1000 zł.

Łączna pula nagród wynosi aż 10 milionów. Szczegóły dotyczące Biedronkoloterii oraz jej regulamin można znaleźć na stronie internetowej biedronka.pl.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator