Navigation Menu+

Więcej promocji w aplikacji mobilnej Biedronki

Opublikowano: 2023-02-06, poniedziałek

Korzystasz z aplikacji mobilnej Biedronki? Jeśli tak, to pamiętaj, aby od teraz zaglądać do niej co najmniej dwa razy dziennie. Sieć wprowadziła bowiem drugi shakeomat, w którym możesz znaleźć promocje przygotowane specjalnie dla ciebie!

Podwójny shakeomat w aplikacji Moja Biedronka

Biedronka, która w ubiegłym roku mocno odświeżyła swoją aplikację mobilną, trafiła w dziesiątkę z tak zwanym shakeomatem. Na czym dokładnie polega ta funkcjonalność? Po wybraniu w aplikacji odpowiedniego baneru i potrząśnięciu telefonem na ekranie wyświetla się… promocja dedykowana danemu użytkownikowi. Specjalna oferta obejmuje przeważnie pojedyncze produkty lub zniżki na zakup drugiej takiej samej pozycji.

Dotychczas z shakeomatu można było korzystać raz dziennie od poniedziałku do soboty. Od 6 lutego użytkownicy aplikacji mobilnej Moja Biedronka mogą jednak potrząsnąć telefonem po raz drugi! Opcja widoczna jest od razu po pierwszym skorzystaniu z shakeomatu, ale skorzystać z niej można po upływie dwóch godzin. Czas jest odliczany w aplikacji i w każdej chwili można go z łatwością kontrolować.

Korzystaj z aplikacji Moja Biedronka i oszczędzaj

Poza shakeomatem aplikacja mobilna Biedronka oferuje dostęp do wielu udogodnień, które ułatwią robienie zakupów. Znajdziemy w niej między innymi: skaner cen, gazetki promocyjne Biedronki, historię rachunków czy możliwość płacenia BLIK-iem bez podawania kodu. Aplikację można pobrać za darmo z Google Play i App Store.

Informator