Navigation Menu+

Weekendowe rabaty w Biedronce

Opublikowano: 2024-02-01, czwartek

Najbliższy weekend to idealna okazja na zakupy w Biedronce. Sieć przygotowała specjalną akcję, w ramach której klienci mogą otrzymać atrakcyjny rabat i po prostu zapłacić mniej przy kasie. Szczegóły w najnowszej gazetce promocyjnej Biedronki!

Biedronka: im więcej kupujesz, tym więcej zyskujesz

Rabaty, które przygotowała Biedronka wynoszą 15 zł w przypadku zakupów za minimum 299 zł oraz 45 zł w przypadku zakupów za minimum 799 zł. Tym samym łącznie na zakupach możemy zaoszczędzić nawet 60 zł, a rabaty zostaną naliczone od razu! 

Warto jednak zauważyć, że akcja ma jeden haczyk – udział w niej mogą wziąć wyłącznie ci klienci, którzy nie skorzystali z oferty „Specjalna środa w Biedronce”, w ramach której sieć przyznawała vouchery zakupowe o wartości 30 zł. Jednocześnie do otrzymania rabatu konieczne jest odbicie przy kasie karty/aplikacji mobilnej Moja Biedronka.

Rabaty w Biedronce tylko 2 i 3 lutego

Nowa akcja Biedronki potrwa wyłącznie w dniach 2-3 lutego, ale jest też dobra wiadomość – wartości dokonanych w tych dniach zakupów będą się sumować, co maksymalizuje szanse na otrzymanie rabatów. Minimalna kwota na paragonie do wykorzystania naliczonego rabatu wynosi 16 zł.

Więcej informacji na temat promocji znajdziecie w gazetce promocyjnej Biedronki oraz na stronie internetowej biedronka.pl.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator