Navigation Menu+

Carrefour rozdaje bony za skompletowanie wyprawki

Opublikowano: 2021-08-03, wtorek

Przygotowania do roku szkolnego najlepiej przeprowadzić wspólnie z siecią Carrefour. W jej sklepach za zakup zeszytów, piórników i innych artykułów szkolnych dla uczniów w każdym wieku można zdobyć e-bon o wartości 30 zł.

Lekcja oszczędzania od Carrefoura

Promocyjny voucher na dowolne zakupy otrzyma każdy, kto do 31 sierpnia skompletuje w Carrefourze wyprawkę szkolną, płacąc za nią minimum 300 zł. E-bon będzie można zrealizować od 1 do 12 września na dowolne zakupy. Warto jednak pamiętać, że nie można zrealizować go w kasach samoobsługowych. Cały regulamin akcji promocyjnej dostępny jest na stronie carrefour.pl.

Nowej inicjatywie Carrefoura, która jest częścią akcji “Szkoła Modna Różnorodna”, towarzyszy kampania medialna prowadzona w telewizji i Internecie. Promocyjne materiały wideo można obejrzeć na YouTube, w jednym z nich występuje znana piosenkarka Majka Jeżowska.

Szkoła wyprawka w gazetce promocyjnej Carrefoura

Jak prezentuje się szkolna oferta francuskiej sieci? Wystarczy przejrzeć gazetkę promocyjną Carrefoura, aby przekonać się, że jest bardzo bogata. Piórniki, plecaki, zeszyty, pomocne naukowe i różnego rodzaju akcesoria – to wszystko dostaniemy sklepach sieci w bardzo atrakcyjnych cenach. Niezbędne artykuły z pewnością znajdą tam uczniowie wszystkich klas i wszystkich szkół.

 

 

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator