Navigation Menu+

Paczka powitalna Dada 2023 – trwa kolejna edycja akcji

Opublikowano: 2023-01-14, sobota

Jak co roku Biedronka i marka Dada organizują akcję Paczka powitalna Dada, w ramach której rozdają wyprawki rodzicom i opiekunom nowo narodzonych dzieci. Jak można zdobyć ten wyjątkowy prezent, który za darmo jest dostarczany pod wskazany adres?

Zarejestruj się i odbierz Paczkę powitalną Dada

Akcja Paczka powitalna Dada organizowana jest już po raz czwarty. Dotychczas Biedronka rozdała prawie 200 tysięcy wyprawek, w których można znaleźć produkty jej marki własnej Dada. Wszystkie artykuły z paczki powstają we współpracy z Instytutem Matki i Dziecka, a udział w akcji mogą wziąć rodzice dzieci urodzonych od 1 stycznia do 31 grudnia 2023 roku.

Jak odebrać Paczkę powitalną Dada?

Odbiór Paczki powitalnej Dada jest bardzo prosty. W tym celu wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej dadaclub.pl, podając podstawowe dane: adres e-mail, numer telefonu, datę narodzin dziecka, jego płeć i imię oraz adres dostawy. Możliwa jest także opcja rejestracji poprzez konto Google lub Facebook, a użytkownicy karty lojalnościowej Moja Biedronka mogą połączyć oba konta, rejestrując się tym samym numerem telefonu. Paczki są dostarczane za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Jakie prezenty rodzice lub opiekunowie znajdą w Paczce powitalnej Dada? W tym roku na wyprawkę składają się pieluszki Dada Extra Care (rozmiar 2), chusteczki nawilżane Dada oraz patyczki higieniczne Dada. Szczegóły akcji można znaleźć w regulaminie na stronie dadaclub.pl.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator