Navigation Menu+

Nowa kolekcja marki Lilly & Sid już w Pepco! 

Opublikowano: 2024-04-25, czwartek

Źródło: pepco.pl

W Pepco kolejny raz pojawiła się kolekcja ubrań dla najmniejszych dzieci marki Lilly & Sid. Co tym razem przygotował szalenie popularny producent? Szczegóły znajdziesz na stronie internetowej pepco.pl oraz w najnowszej gazetce promocyjnej Pepco.

Lilly & Sid: odzież dla dzieci z bawełny organicznej już w Pepco

Marka Lilly & Sid, która została założona kilka lat temu w Wielkiej Brytanii, coraz odważniej przebija się do odzieżowego mainstreamu. Ubrania z bawełny organicznej, bardzo wytrzymałej, miękkiej i wysokojakościowej, wyróżniają się ciekawym designem, zapewniając jednocześnie maksimum komfortu. Odzież i inne artykuły z portfolio marki są skierowane do dzieci w wieku od 0 do 8 lat, a Lilly i Sida, rezolutnie zwierzątka z logotypu brandu, uwielbiają zarówno najmłodsi, jak i ich rodzice.

Kolekcja Lilly & Sid w Pepco – poznaj szczegóły!

Nowa kolekcja marki Lilly & Sid w Pepco prezentuje się wprost imponująco. Bez wątpienia każdy rodzic znajdzie w niej coś dla swojej pociechy, a przy tym zakupy wcale nie będą drogie. W sklepach sieci można kupić między innymi:

  • t-shirty niemowlęce (rozmiary: 80-98 cm, cena: 17 zł),
  • szorty niemowlęce dziewczęce (rozmiary: 74-98 cm, cena: 20 zł),
  • sukienki niemowlęce na ramiączkach (rozmiary: 74-98 cm, cena: 25 zł),
  • sukienka niemowlęca z kołnierzykiem (rozmiary: 74-98 cm, cena: 30 zł),
  • sukienki niemowlęce z falbanką (rozmiary: 56-98 cm, cena: 20 zł),
  • rampersy niemowlęce (62-80 cm, cena: 25 zł).

Równie atrakcyjnie prezentują się wzorzyste szorty niemowlęce chłopięce (rozmiary: 80-98 cm, cena: 15 zł), niebieskie szorty niemowlęce chłopięce (rozmiary: 80-98 cm, cena: 20 zł), body niemowlęce chłopięce (rozmiary: 62-86 cm, cena: 20 zł) oraz ogrodniczki niemowlęce chłopięce (rozmiary: 74-98 cm, cena: 35 zł).

Wszystkie artykuły z oferty będą w sprzedaży aż do wyczerpania zapasów. Warto jednak pamiętać, że kolekcja jest dostępna tylko w wybranych sklepach Pepco, a z ich pełną listą można zapoznać się na stronie internetowej pepco.pl.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator