Navigation Menu+

Szybka Akcja – mega promocje w Rossmannie!

Opublikowano: 2023-05-09, wtorek

Rossmann zwiększa obroty jednej ze swoich flagowych promocji – Szybkiej Akcji. W jej ramach drogeria rozdaje vouchery na wybrane produkty, które można odebrać w aplikacje mobilnej Rossmanna. Koniecznie sprawdźcie szczegóły promocji.

Rossmann rozdaje vouchery na produkty

Atrakcyjne promocje to znak rozpoznawczy sieci Rossmann. Dzięki nim można bardzo dużo zaoszczędzić, kupując ulubione, markowe produkty w cenach niższych niż katalogowe. Jedną z nich jest właśnie Szybka Akcja, której podstawą są vouchery produktowe udostępniane klientom w aplikacji mobilnej sieci. Łącznie jest ich aż 80 tysięcy tygodniowo, co oznacza, że dosłownie każdy ma szansę wygrać!

Szybka Akcja – oszczędzaj z Rossmannem

Vouchery w aplikacji można odebrać w każdy poniedziałek i czwartek – po 40 tysięcy dziennie. Ich wartość może być różna, jednak zawsze gwarantuje duże oszczędności. Warto jednak pamiętać, że bony mogą odbierać jedyni członkowie Klubu Rossmann, do którego można dołączyć poprzez aplikację mobilną. Szczegóły dotyczącej Szybkiej Akcji w Rossmannie są dostępne w regulaminie na stronie internetowej rossmann.pl.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator