Navigation Menu+

Elektronika Hykker w Biedronce

Opublikowano: 2017-11-23, czwartek

Chciałbyś sprezentować komuś pod choinkę najnowocześniejszy topowy gadżet? Z Biedronką to możliwe! Właśnie 13 listopada w popularnej sieci sklepów wystartowała wyjątkowa promocja, dzięki której będziesz mógł kupić wyjątkową nowinkę techniczną w okazyjnej cenie. Połącz tradycję świąt z interaktywną rzeczywistością i sprawdź, jakie gadżety znajdują się w ofercie.

Gadżety Hykker

Specjalnie dla swoich klientów Biedronka przygotowała promocję na produkty marki Hykker, które cechuje niezawodność i wysoka jakość. Już za 39,99 złotych nabyć można, bijące w ostatnich miesiącach rekordy popularności, gogle VR kompatybilne ze wszystkimi smartfonami. Dodatkowo w sklepach można znaleźć smartwatch Chrono 3 z funkcją monitorowania aktywności fizycznej, tablet o przekątnej ekranu 10,1″, obsługujący wiele formatów multimedialny projektor, a nawet nowoczesny gramofon, który odtwarza analogowe i winylowe płyty.

Dla graczy

Prawdziwą gratkę przygotowano dla gamerów. Mysz Gaming Set XR czy podświetlana na 6 kolorów mechaniczna klawiatura X Range z pewnością sprawdzą się w ich wirtualnych przygodach. Podobnie zresztą jak zestaw gamingowy Gaming Master FX (mysz plus klawiatura) z interfejsem USB. Dla zwiększenia realności rozgrywki idealne będą też słuchawki Gaming Sound XR dostępne już za 39,99 złotych. W Biedronce można znaleźć również idealny gwiazdkowy prezent dla miłośników słuchania muzyki. Boombox Sound Storm, słuchawki blouetooth czy głośniki bezprzewodowe w nowoczesnym designie na pewno będą idealnym podarunkiem dla poszukujących czystego i wyraźnego dźwięku. Promocja trwa do 10.12.2017 roku lub do wyczerpania asortymentu. Wszystkie produkty i ceny znajdziecie w świątecznej gazetce „Ciesz się świętami jak dziecko” .

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator