Navigation Menu+

Cashback na telefony Samsung – nawet 400 zł!

Opublikowano: 2017-11-29, środa

Podaruj na święta nieograniczoną radość, którą gwarantują najnowsze smartfony Samsung. W partnerskich sieciach sklepów takich jak Neonet, Media Markt, Media Expert, Saturn czy MyCenter możesz kupić najnowocześniejsze produkty uznanej na całym świecie marki, a przy okazji… sporo zaoszczędzić! Wystarczy wykonać kilka naprawdę drobnych kroków, by do twojej kieszeni wróciło nawet 400 złotych!

Pieniądze w aplikacji

Świąteczny rabat typu cashback obejmuje trzy modele telefonów:

  • Samsung Galaxy S8 (400 złotych zwrotu)
  • Samsung Galaxy S7 Edge (200 złotych zwrotu)
  • Samsung Galaxy A5 2017 (200 złotych zwrotu)

Aby skorzystać z rabatu trzeba zalogować się w aplikacji mobilnej Samsung Members na swoim nowym smartfonie i odczekać 30 dni. Po ich upływie w dostępnej w aplikacji sekcji „Korzyści” wygenerowany zostanie unikatowy kod, który należy wprowadzić w bankomacie Euronet do 14 dni od daty pobrania. W zależności od zakupionego modelu bankomat wypłaci 200 lub 400 złotych, które znacząco zmniejszą cenę twojego smartfona!

Promocja obowiązuje w salonach stacjonarnych oraz sklepach internetowych i potrwa do 10.01.2018 lub do wyczerpania puli przewidzianej na zwroty. Regulamin akcji promocyjnej znajdziecie TUTAJ

Profity za inne produkty

Wspólna oferta sieci partnerskich i firmy Samsung nie ogranicza się wyłącznie do wyżej wymienionych 3 modeli smartfonów. Dodatkowe profity można również zyskać kupując smartfony z serii J:

  • Samsung Galaxy J7 2017 (100 złotych rabatu lub na karcie podarunkowej)
  • Samsung Galaxy  J5 2017 (100 złotych rabatu lub na karcie podarunkowej)
  • Samsung Galaxy J3 2017 (100 złotych rabatu lub na karcie podarunkowej)

Kupując wybrany model można otrzymać rabat w wysokości 100 złotych lub kartę podarunkową/bon na kolejne zakupy o wartości 100 zł do sklepu, w którym dokonano zakupu telefonu. Promocja obowiązuje w sklepach stacjonarnych oraz internetowych i potrwa do 7.01.2018 roku lub do wyczerpania asortymentu czy do wyczerpania puli nagród. Regulaminy akcji znajdują się w serwisach internetowych partnerów Samsunga.

Przed podjęciem decyzji o zakupie smartfona radzimy upewnić się czy dany salon bądź sklep internetowy biorą udział w wyżej wymienionych akcjach promocyjnych.

Informator

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij