Navigation Menu+

Zbieraj figurki ze świata Harry’ego Pottera w Stokrotce i wygraj wycieczkę do Londynu

Opublikowano: 2021-08-20, piątek

Na klientów Stokrotki w najbliższych tygodniach czeka potężna porcja magii. Robiąc zakupy w sklepach sieci, można zebrać aż 25 figurek przedstawiających postaci ze świata Harry’ego Pottera oraz kupić gadżety z czarodziejskiego uniwersum. Dodatkową atrakcję stanowi loteria, w której do wygrania jest aż 6 rodzinnych wycieczek do Londynu

Magia czeka na ciebie – Harry Potter w Stokrotce

Nowa akcja Stokrotki opiera się na sprawdzonym schemacie „nagroda za zakupy”. Za każde 50 zł wydane na zakupy w sklepach sieci otrzymamy saszetkę z figurką i znaczkiem. Dodatkowo, jeśli wśród zakupów znajdzie się produkt oznaczony symbolem „Ekstra saszetka”, przy kasie dostaniemy jedną nagrodę więcej. Pełną listę “ekstra produktów” można znaleźć w gazetce promocyjnej Stokrotki. Każde 4 zebrane znaczki pozwalają kupić w specjalnej cenie jeden z magicznych kubków ze świata Harry’ego Pottera, które będą dostępne do wyczerpania zapasów, lecz nie dłużej niż do 20 października. 

W ramach magicznej oferty Stokrotki do zdobycia jest aż 25 figurek, w tym 5 z efektami specjalnymi – 3 przezroczyste i 2 świecące w ciemnościach, oraz album kolekcjonerski z różdżką wyświetlającą herby 4 domów Hogwartu: Gryffindoru, Ravenclawu, Huffelpuffu i Slytherinu. Cena albumu wynosi 14,99 zł. 

 

Znajdź złotą figurkę Harry’ego Pottera i wygraj wycieczkę do Londynu

Największą atrakcją akcji „Magia czeka na ciebie” jest loteria, w której do wygrania jest aż 6 rodzinnych wycieczek do Londynu. Szanse na to ma każdy, kto w swojej saszetce znajdzie złotą figurkę Harry’ego Pottera ze specjalnym kodem, który należy zarejestrować na stronie stokrotka.pl. Pod tym samym adresem można zapoznać się z pełnym regulaminem loterii. 

Ciekawą gratką dla fanów Harry’ego Pottera jest też aplikacja mobilna “Zabawę na uwadze mamy”, w której można rozwiązywać magiczne quizy i zdobywać wirtualne nagrody. Więcej szczegółowym na temat akcji znajdziecie w najnowszej gazetce promocyjnej Stokrotki.

Akacja „Magia czeka na ciebie” trwa od 19 sierpnia do 13 października.

Informator