Navigation Menu+

Payback w Kauflandzie!

Opublikowano: 2018-04-27, piątek

Program punktowy Payback właśnie zawitał do sklepów Kaufland. Jak wiadomo ideą programu jest zbieranie punktów na kartę lojalnościową i wymienianie ich na nagrody. Na jakich zasadach program będzie działał w sklepach Kaufland? Co możemy zyskać za zgromadzone punkty? Wszystkiego dowiecie się poniżej.

Jak dołączyć do programu?

By zbierać punkty za zakupy w sklepach Kaufland potrzebna jest karta Payback. Kartę założyć można na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest wzięcie ulotki z kartą z kasy w dowolnym sklepie Kaufland, wypełnienie formularza i wrzucenie go do specjalnej urny Payback. Drugi sposób to zamówienie karty online. Formularz można wypełnić tutaj. Na koniec pozostaje tylko rejestracja karty. Można zrobić to w każdej sklepowej kasie. Wystarczy okazać kartę kasjerowi, na czytniku podać dane autoryzacyjne i gotowe!

Klienci, którzy posiadają zarejestrowaną kartę mogą swobodnie robić zakupy i wymieniać punkty na nagrody. Za każde zakupy z kartą Payback klienci będą otrzymywać specjalne kupony (będą one również dostępne na na stronie programu i w jego aplikacji), które pozwolą jeszcze szybciej zbierać punkty.

Zebrane punkty można wymieniać na nagrody lub po prostu nimi płacić u ponad 400 partnerów programu. Lista wszystkich partnerów dostępna jest na stronie internetowej programu www.payback.pl. W sklepach Kaufland za każde wydane 3 złote przyznawany będzie 1 punkt Payback.

Promocja „Payback na start”

Specjalna akcja promocyjna w sklepach Kaufland „Payback na start” trwała będzie od 26.04 do 30.05.2018 roku. Podczas akcji będzie można zdobyć 200 dodatkowych punktów. Co trzeba zrobić by otrzymać punkty? Wystarczy dokonać zakupów w dowolnym sklepie Kaufland wraz z zarejestrowaną kartą  lub przystąpić do programu oraz zarejestrować kartę do końca maja 2018 roku i poczekać aż punkty zostaną przyznane. Warto pamiętać, że punkty nie zostaną przyznane gdy na paragonie zakupowym klienta znajdą się takie produkty jak alkohol, wyroby tytoniowe, papierosy elektroniczne, produkty lecznicze, preparaty do początkowego żywienia niemowląt, bony upominkowe oraz karty podarunkowe.

Informator

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij