Navigation Menu+

Masz WhatsApp – masz gazetki Kauflandu!

Opublikowano: 2024-04-17, środa

Żródło: kaufland.pl

Kaufland przygotował dla swoich klientów wyjątkową niespodziankę. Proste, a jednocześnie nowatorskie rozwiązanie to tak zwany gamechanger, który z pewnością pozwoli zbudować sieci nową grupę odbiorców. O co konkretnie chodzi? O udostępnianie gazetek promocyjnych Kauflandu na WahtsAppie. Koniecznie zapoznaj się ze szczegółami tej inicjatywy. 

Gazetki promocyjne Kauflandu teraz na WhatsAppie

WhatsApp, czyli jeden z najpopularniejszych komunikatorów internetowych, to ogromna i absolutnie niezagospodarowana przez polski handel przestrzeń. Kaufland wyszedł zatem przed szereg i jako pierwsza sieć działająca w Polsce zdecydował się zbudować tam wierną społeczność. Udostępnianie gazetek promocyjnych na WhatsAppie to doskonale wyglądający ruch, który może przyciągnąć do sklepów sieci jeszcze większą liczbę klientów. 

Odbieraj gazetki promocyjne Kauflandu na WahtsAppie

Oczywiście dołączenie do grona odbiorców gazetek jest dziecinnie proste i odbywa się w zaledwie trzech krokach:

  1. Krok I – pobierz aplikację WhatsApp na swój telefon lub inne urządzenie mobilne.
  2. Krok II – załóż konto i zeskanuj kod QR dostępny na stronie internetowej kaufland.pl
  3. Krok III – w oknie czatu, które wyświetliło się po zeskanowaniu kodu, wyślij wiadomość do Kaufland Polska, a następnie podaj swoje miasto lub kod pocztowy. 

Po wykonaniu wszystkich trzech kroków w czacie wyświetli się najnowsza gazetka promocyjna Kauflandu. Kolejne będziesz otrzymywać w każdą środę, z kolei promocje zawarte w gazetkach będą obowiązywać od czwartku. 

Aplikacja WhatsApp jest dostępna bezpłatnie w Google Play i App Store. 

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator