Navigation Menu+

Wielkie czyszczenie magazynów w Kauflandzie!

Opublikowano: 2024-01-31, środa

Kaufland rozpoczyna wielkie czyszczenie magazynów. Już 1 lutego we wszystkich sklepach sieci startuje wyprzedaż, obejmująca dosłownie setki artykułów przemysłowych, których ceny obniżono o co najmniej 50%. Więcej szczegółów w najnowszej gazetce promocyjnej Kauflandu!

Superokazje w Kauflandzie

Wyprzedaż w Kauflandzie to okazja, której po prostu nie można przegapić. Popularna sieć obniżyła ceny wielu produktów niezbędnych w każdym domu. Wśród przecenionych pozycji można znaleźć te należące do marek własnych Kauflandu, jak i od najpopularniejszych producentów. Oczywiście wyprzedaż obejmuje też narzędzia Parkside, reklamowane przez samego Arnolda Schwarzeneggera, które Polacy po prostu uwielbiają.

Kaufland zaprasza na wyprzedaż

Wyprzedaż w Kauflandzie potrwa do wyczerpania stanów magazynowych, dlatego na zakupy warto wybrać się jak najszybciej – liczba przecenionych pozycji jest bowiem ograniczona. Więcej informacji, a także wizualizacje przecenionych artykułów, można znaleźć na stronie internetowej kaufland.pl oraz w gazetce promocyjnej Kauflandu.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator