Navigation Menu+

Kicaczki w Intermarche

Opublikowano: 2018-03-21, środa

Po wielkim sukcesie biedronkowych Świeżaków kolejna sieć sklepów przygotowała dla swoich klientów maskotki – niespodzianki. Z okazji zbliżających się świąt Wielkiej Nocy w sklepach Intermarche możemy zdobyć Kicaczki – pluszowe króliki, które zdobędą serca każdego dziecka. Zasady, jak zwykle przy okazji takich promocji, polegają przede wszystkim na robieniu zakupów.

Jak zdobyć Kicaczki?

Aby zdobyć swojego wymarzonego Kicaczka należy zebrać cztery specjalnie przygotowane znaczki. Jeden znaczek otrzymamy za każde 100 złotych wydane w sklepach Intermarche – wtedy Kicaczka będziemy mogli wziąć do domu za symboliczny jeden grosz. Do wyboru mamy trzy sympatyczne króliczki. Jeśli jednak nie chcemy robić zakupów, a zależy nam na posiadaniu maskotki, możemy nabyć ją w cenie regularnej, która wynosi 39,90 złotych. Dokładny regulamin promocji jest dostępny na stronie internetowej www.intermarche.pl

Baw się!

Przygotowana przez Intermarche akcja promocyjna „Kicaczki ze świątecznej paczki” jest mocno reklamowana w Internecie, szczególnie przy pomocy kanałów w mediach społecznościowych. W serwisie YouTube opublikowano specjalny filmik zachęcający do wzięcia udziału w promocji. Z kolei na Facebooku regularnie zamieszczane są „kicaczkowe” newsy i zdjęcia uroczych maskotek.

Promocja, w ramach której można otrzymać Kicaczka, trwa do 31 marca 2018 roku lub do wyczerpania asortymentu. Jeśli komuś bardzo zależy na posiadaniu sympatycznego pluszaka, warto jak najszybciej udać się do wybranego sklepu Intermarche.

Informator

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij