Navigation Menu+

FOOTBALL JUMPERS w Intermarche

Opublikowano: 2018-05-10, czwartek

Sklepy Intermarche przygotowały specjalną akcję promocyjną związaną z nadchodzącymi Mistrzostwami Świata w piłce nożnej, które odbędą się w Rosji. Tym razem razem będzie można zebrać mistrzowską kolekcję Football Jumpers. Co to takiego i na czym polega akcja dowiecie się poniżej.

Jak zbierać Jumpersy?

Akcja promocyjna Football Jumpers będzie trwała od 10.05 do 4.07.2018 roku. W tym czasie będzie można zebrać kolekcję 34 Jumpersów. Kolekcja zawiera 32 figurki reprezentujące kraje biorące udział w Mistrzostwach Świata w Rosji oraz 2 figurki specjalne; Złotą Piłkę oraz Złotego Kibica. Zasady akcji są bardzo proste.

  1. By otrzymać jedną figurkę wystarczy w dowolnym sklepie Intermarche zrobić zakupy o wartości 40 złotych. Wydanie wielokrotności tej kwoty zwiększa przysługującą nam liczbę Jumpersów.
  2. Figurki zbierane są w specjalnym albumie, którego cena wynosi 7,99 złotych.
  3. Figurki wydawane są w kasach sklepów Intermarche.

Graj mobilnie

Poza albumem i figurkami Intermarche przygotowało również mobilną grę Football Jumpers. Znaleźć można ją w sklepach App Store lub Google Play. Gra jest w pełni darmowa i pozwala na rywalizację z innymi zawodnikami. A jeżeli wykorzystamy całą pulę naszych żyć wystarczy, że odwiedzimy sklep Intermache i tym samym reaktywujemy naszego zawodnika.

Więcej o akcji promocyjnej oraz cały regulamin znajdziecie  na www.jumpers.intermarche.pl

Informator

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij