Navigation Menu+

Żabka zmiania usługi w aplikacji!

Opublikowano: 2024-05-19, niedziela

Nadchodzi wielka rewolucja w aplikacji mobilnej Żappka. Sieć Żabka oficjalnie zapowiedziała odświeżenie swojej apki, a ściślej mówiąc – jej gruntowną przebudowę. Na jakie zmiany muszą przygotować się użytkownicy Żappki?

Żappsów więcej nie przelejesz

Najbardziej odczuwalną zmianą z klienckiego punktu widzenia będzie wyłącznie opcji przelewu Żappsów. Dotychczas punkty lojalnościowe Żabki, wymienialne na darmowe produkty i liczne usługi, można było przelewać pomiędzy kontami użytkowników w aplikacji. Niestety, wraz z końcem lipca br. sieć dezaktywuje tę usługę.

Podobny los czeka takie funkcjonalności aplikacji, jak Żappka Pay, Żappka Post i gra mobilna Żabu, która jeszcze nie tak dawno cieszyła się wielką popularnością. Pierwsza z nich, która pozwoliła na dokonywanie płatności z tradycyjnych sklepach Żabki oraz placówkach w formacie Nano, będzie dostępna wyłącznie do 17 czerwca i na razie nie wiadomo, jak sieć planuje ją zastąpić. Dwie pozostałe będą z kolei działać do końca lipca. 

Żabka zrezygnuje z subskrypcji?

Równie nieciekawie prezentuje się przyszłość oferowanych przez Żabkę usług subsrypcyjnpcyh (np. kawonament). Sieć co prawda nie zapowiedziała oficjalnie ich wyłączenia, ale z opublikowanych oświadczeń dość jasno wynika, że taka możliwość jest jak najbardziej możliwa. Jednocześnie Żabka zapowiada, że zmiany, które wprowadza, mają typowo proklienckie charakter i finalnie użytkownicy aplikacji mobilnej sieci będą z nich zadowoleni. Nie pozostaje więc nic innego, jak po prostu czekać na efekty. 

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator